Конструктор уроків
1
ДОБРОГО РАНКУ, МОЇ ЛЮБІ МОВОЗНАВЦІ!
От і завершили ми з Вами нашу подорож країною Мови. Багато ми вивчили і дізналися, і з кожним роком наші знання будуть доповнюватися новою інформацією.
ПАМЯТАЙТЕ ПРАВИЛА, ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЇХ ПРИ ПИСЬМІ, БУДЬТЕ ЗАВЖДИ ГРАМОТНИМИ ЛЮДЬМИ!
А сьогодні я пропоную завдання на уважність!
ВПЕВНЕНА, ВИ ПРОЙШЛИ ЙОГО ДОБРЕ!
2
Які в тебе плани на літо? Чи будешь ти читати книжки і писати свої пригоди літом?
ДЯКУЮ ЗА РОБОТУ! ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ!
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 5
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 5
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0