Конструктор уроків
1
Від Теплого Олексія до Покрови
Свята. Тоді було багато свят. Найбільш запам'яталися Різдво і Великдень, на які, після довгого посту, можна було їсти скоромне.
І ще ніколи не забуду Теплого Олексія і Покрову.
Теплий Олексій був дуже радісний, бо надходила весна і можна було бігати босим. І водночас був дуже сумний. Саме того дня мій батько і такі ж бідаки, як він, відходили на заробітки в далекі й страшні Таврію та Чорноморію. Їх проводжали, ніби на війну.
Шлях на Таврію лежав через Катеринослав, тепер Дніпропетровськ. До нього двісті верст ішли пішки, там усаджувалися на дуби, щоб переплисти дніпровські пороги, ще потім пересідали на пароплав, добиралися до Кахівки.
(За В.Минком)
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0