Конструктор уроків
1
ДОБРИЙ ДЕНЬ, ШАНОВНІ ШЕСТИКЛАСНИКИ!
§ 37. НАПИСАННЯ НЕ З ІМЕННИКАМИ
Опрацюйте теоретичний матеріал с. 119
Тут же, у цьому блоці, дайте дуже стислу відповідь на питання:
Коли іменник з не пишеться разом ?
А коли окремо?
2
3
Рефлексія від 23 учнів
Сподобався:
Так: 22
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 21
Ні: 2
Потрібні роз'яснення:
Ні: 22
Так: 1