🌲❄ЗИМОВИЙ ЛІС❄🌲
Чи чули ви колись,
як ліс співає і говорить?
Хоч взимку раз сходіть
й послухайте виставу.
Чарують дивні й неймовірні
спів і та розмова -
усе там має голос свій,
тональність і октаву.
Скрипить блискучий сніг
й тріщить на гілках іній
та чути вітру шум,
що водить хоровод
з ялинками стрункими,
притрушеними снігом білим.
І горобці з синичками
у співі створюють акорд.
Дерев верхівки високо
шепочуться у небі
і це утворює
несамовитий грізний звук,
а гілки їхні гнуться й свистять
так, ніби плескають в долоні...
І дятел дзьобає кору на
стовбурі тук-тук, тук-тук.
За зайцем десь пробігла
лисиця рудохвоста,
поскрипує під лапками
легесенько сніжок.
Закаркала їм вслід
ворона чорна голосно
і з дзьоба впав горішок
на сніжний килимок.
Там… гілочка сухенька
від старості десь трісла
і з пишним сніжним клубом
впала до землі.
Скрегоче десь сорока-
крадунка саду й лісу,
яка б украла все,
що сонячно блищить.
Здається, що узимку
спить і спочиває
десь там за горбом
вдалині величний ліс.
Та тільки, коли прийдеш,
до лісу в гості завітаєш,
почуєш його мову й спів,
цей дивний, незабутній мікс.
#ElenaLN (Зимовий ліс. "Пори року")