Урок:

На фермі

28.04.2022
0 0
4—5 років, 5—6 років

1

0

2

0

0

1

Опис уроку (учням цей опис не показується):

Закріпити вміння порівнювати групи предметів та вільно раувати в межах 5, закріпити склад числа 5.

Вміст уроку:
1

Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.

Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.

1

Тема: Подорож до ферми

Мета: закріпити рахунок в межах 5,формувати вміння порівнювати групи предметів за кількістю, розміром, закріплювати уявлення про склад числа 5,закріпити склад числа 5, розвивати увагу, зорову пам'ять, логічне мислення.

Обладнання: сумочка, ілюстрації собаки, кота, п’ять кісточок з паперу,4 рибки,індивідуальні картки з задваннями; цифри формату А -4 від 1 -5,

Хід заняття

I. Організаційний момент

Вихователь

- Сьогодні я вам розкажу історію, як я ходила на ферму. З собою я взяла ось таку невеличку сумочка, в яку прихопила все необхідне.

Ось я підходжу до воріт, але не можу туди зайти. Знаєте чому?

Відгадайте загадку, і дізнаєтесь, кого я першого зустріла на своєму шляху

І ввечері, і зранку

Вартую я на ганку

І кусаю, і гарчу

На ферму чужих я не пущу

Вихователь.


Здогадались то це?


Ця собачка охороняла ферму. Вона мені дуже сподобалась, і я її пригостила смачненьким.

А ви знаєте , що люблять їсти собачки? ( відповідь дітей)

Так, і справді, я взяла для неї кісточки. Давайте разом порахуємо скільки в мене кісточок.

Рахуємо 5 кісточок і вішаємо на дошку.

Лічилкою , яку знають всі діти вибираємо хто знайде цифру 5.

Оленко, знайди будь ласка цифру 5 і прикріпити на дошку біля кісточок .

Собачка поїла і пустила мене на ферму.

Вихователь

Іду я далі , аж бачу ще когось на моєму шляху. Відгадайте загадку, і ви також дізнаєтесь

Лохматенький, вусатенький

Лапки м’якенькі, кігтики гостренькі

У мене і для котика, в сумочці є гостинець. Що полюбляють їсти котики?

Так, я взяла для нього рибку. Порахуємо скільки ?

Діти рахують 4 рибки. Вішаємо на дошці біля котика.

Лічилкою вибираємо, хто буде шукати цифру 4 і прикріпить її біля рибок.

Вихователь.

Діти, скільки гостинців я принесла більше? Кісточок чи рибок?На скільки більше? Що треба зробити , щоб кісточок і рибок біло порівну? ( Діти порівнюють та вішають на дошку відповідний знак)

Завдання№1

Вихователь .

Підійдіть до  столів. Котик з собачкою мають для вас завдання. Поставте знак « більше», « менше», або « дорівнює» і зробіть нерівність правильною.

Фізкультхвилинка

Вихователь

Продовжую свою розповідь. Іду, іду я далі аж бачу стоїть багатоповерховий будинок. А на будинку написано «Склад числа 5»

Давайте згадаємо, які числа там живуть.

Гра « Відгадай число»

Діти заплющують очі, вихователь прибирає якусь цифру. Відкривають очі, і вгадують , якого числа не стало. Повторюємо декілька разів.

Гра « Виклади з лічильних паличок п’ятірку «

III. Підсумок

Вихователь

Про що я вам сьогодні розповідала на занятті?

То мені зустрівся на шляху?

Що вам найбільш сподобалось?

Яке завдання було найцікавішим?

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався:

0

Так: 0

Ні: 0

Зрозумілий:

0

Так: 0

Ні: 0

Потрібні роз'яснення:

0

Ні: 0

Так: 0

Рекомендуємо

Задачі на знаходження суми та різниці двох часток.

Задачі на знаходження суми та різниці двох часток.

161

Аватар профіля Боброва Олена Володимирівна
Математика
4 клас

25 грн

Математичне паті «День народження числа Пі»

Математичне паті «День народження числа Пі»

249

Аватар профіля Квадріціус Людмила Валеріївна
Математика
6—9 клас

83 грн

11 клас. Агроценози, їхня структура та особливості функціонування. Шляхи підвищення продуктивності агроценозів. Біосфера як глобальна екосистема, її структура та межі.

11 клас. Агроценози, їхня структура та особливості функціонування. Шляхи підвищення продуктивності агроценозів. Біосфера як глобальна екосистема, її структура та межі.

475

Аватар профіля Кошалковська Лариса Іванівна
Біологія
11 клас

30 грн

6 клас. Урок 14. Створення текстового документа з графічним зображенням і таблицею. Підсумковий урок (Google Документи)

6 клас. Урок 14. Створення текстового документа з графічним зображенням і таблицею. Підсумковий урок (Google Документи)

113

Аватар профіля Вітенко Іван
Інформатика
6 клас

48 грн

Додаткові вправи "Числівник"

Додаткові вправи "Числівник"

540

Аватар профіля Чечіль Наталія Анатоліївна
Українська мова
6 клас

20 грн

Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками. Словосполучення з прийменниками по, в(у), при, за, із-за

Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками. Словосполучення з прийменниками по, в(у), при, за, із-за

63

Аватар профіля Морозюк Валентина Михайлівна
Українська мова
11 клас та II курс

29 грн

Схожі уроки

Порівняння десяткових дробів

Порівняння десяткових дробів

653

Аватар профіля Буланова Валентина Миколаївна
Математика
5 клас

Досліджуємо задачі. Порівняння задач. Складання задач за малюнком.

Досліджуємо задачі. Порівняння задач. Складання задач за малюнком.

907

Аватар профіля Крутоголова Ірина Миколаївна
Математика
1 клас

Усне ділення багатоцифрових чисел на одноцифрове.

Усне ділення багатоцифрових чисел на одноцифрове.

783

Аватар профіля Шандра Алла
Математика
4 клас

6 кл. Додавання від'ємних чисел. Урок 2 (02.02.2022)

6 кл. Додавання від'ємних чисел. Урок 2 (02.02.2022)

468

Аватар профіля Сапко Наталія Олександрівна
Математика
6 клас

Письмове ділення круглого багатоцифрового числа на одноцифрове

Письмове ділення круглого багатоцифрового числа на одноцифрове

593

Аватар профіля Сухорукова Валентина Михайлівна
Математика
4 клас

Округлення десяткових дробів

Округлення десяткових дробів

196

Аватар профіля Велика Валентина Вікторівна
Математика
5 клас