Мета:
1. Розвиваюча:
-вміння бачити причинні зв'язки, прогнозувати події;
-логічне мислення; навички аналізу і синтезу;
-випрацювання мовленнєвої реакції, у тому числі швидкої, естетичне сприйняття дійсності;
-самостійність у праці;
-навики зв'язного висловлення;
-кмітливість, інтелектуальна гнучкість, уміння орієнтуватись у потоці різноманітної інформації, робити узагальнюючі висновки;
-розвивати навички та уміння працювати в команді;
-розвиток інтелекта учнів, пам'яті, здібності, уяви, логічного мислення, спостережливості, мимовільного запам'ятовування, світогляду;
-спроможність до групового спілкування;
-навички ведення дискусії;
-навички самостійної роботи;
-аналіз власних вчинків;
-усне спілкування;
-мовну здогадку;
-комунікативні здібності;
-писемне мовлення;
-навички говоріння, обговорення;
-навички читання з метою знаходження інформації;
-творчий характер та слухову пам'ять.
2. Виховна:
-почуття поваги до іншої країни, її народу і традицій;
-переконання у необхідності берегти Землю, бачити дивовижний світ і красу;
-формувати позитивне ставлення до процесу навчання і отримання знань;
-прищеплювати любов до життя;
-побачити щасливі моменти у житті;
-вчити та знайомити із життям, звичаями та традиціями людей, мову яких вивчаємо через листівки, види міст, сел, епізодів із фільмів, текстів для читання, які пов'язані з країною;
-цікавість до глибоких знань з англійської мови;
-формування почуття патріотизму, інтерес до традицій свого народу.
3. Освітня:
-розширити іншомовну лексичну компетенцію учнів, використовувати нові слова та поняття;
-тренування з використанням мовних структур;
-поглиблення та розширення знань учнів;
4. Навчальна:
-практикування в читанні з вилученням певної інформації;
-практикування у монологічному мовленні з метою узагальнення нових знань;
-навчити учнів спілкуватись у різноманітних ситуаціях;
-навчити дітей передавати інформацію письмово;
-навчити читати слова;
-навчити сприйманню текста;
-навчити усному мовленню на основі теми;
5. Практична:
-спонукати учнів до невимушеного спілкування іноземною мовою, використовуючи лексичний запас;
-розвивати вміння сприймати на слух розповідь вчителя за темою;
-удосконалювати техніку читання про себе;
-вводити нові лексичні одиниці;
-формувати навички вживання непрямої мови в діалогічному і монологічному мовленні;
-ознайомити учнів із новою лексикою, розвивати вміння вести міні-діалог; повторити вживання дієслів "to be", "to have";
-розвивати навички аудіювання;
-удосконалити навички усного мовлення;
-оволодіти мовними засобами для здійснення іншомовного спілкування.
Матеріал для уроку:
Підручник будь-який, де є тема "Україна та українці", різні види наочності, аудіо/відео матеріал (при достатньому часі).
Організаційний момент:
Привітання (Good day, pupils!). Всі учні повинні зайняти свої місця.
Заключне слово:
якщо тема поділена на декілька уроків:
На наступному уроці ми продовжимо з Вами вивчати Україну та життя українців, і домашнім завданням Вам буде:....
якщо не поділена:
Вашим домашнім завданням буде:...











