УРОК В 1 КЛАСІ
ТЕМА Сім’я та друзі. Введення літери Ee.
Мета. Ввести в усне та писемне мовлення букви Ee. Практикувати учнів в вимові та написанні букв Aa – Ee. Вчити учнів використовувати займенники he, she, співпрацювати в парі. Продовжувати практикувати в розповіді про свою родину.
Розвивати пам’ять, образне мислення, мовленнєву здогадку, мотивацію ознайомлення з комунікативною перспективою мовлення. Виховувати дружні відносини серед однокласників, любов та повагу до членів родини.
Обладнання: флеш-карти з зображенням членів родини; картки з буквами, плакат «Алфавіт»; відео «АВС», фрагмент мультфільму «Magic English»; м’які іграшки; розвивальний зошит.
ХІД УРОКУ
I Організаційний момент.
Good morning, children!
I’m glad to see you!
Sitdown, please!
Фонетична зарядка Т-Ps
Звуки [h, ð, o:, a, i, ǽ]
family, father, mother, sister, brother
Мовленева розминка Т-Р1 – Р2 - ….
- Hello.
- What is your name ?
- How are you?
- How old are you?
- Good bye!
( складання діалогів з іграшками)
II Основна частина
Введення нової букви
Т. Look at the blackboard.
This is English alphabet.
Look and see,
Look and see
This is English ABC!
Введення букви Ее. ( картка, алфавіт)
Учні продивляються відео, повторюють пісню. Відео «Phonic songs».
Гра з буквами.
Р1 Is it Aa?
P2 No, it isn’t.
P1 Is it Cc?
P2 Yes, it is.
Робота з прописами. Пропис с. 2
Розминка. Рухлива гра «Little mouse». Учні стають в коло, рахують до 10 – визначають “littlemouse”- ведучого. Всі ходять по колу, розповідаючи віршик – ведучий в середині кола стрибає.
Little mouse, little mouse
Hop, hop, hop
Little mouse, little mouse
Stop, stop, stop
Робота з лексикою. Розповідь про сім’ю.
- Повторення ЛО по флеш карткам. Учні називають членів родини.
Не іs my father.
She is my mother.
I love my family.
Перегляд мультфільму “Magic English. Family.”
https://www.youtube.com/watch?v=Akz2fTrqT6s&t=171s
Учні переглядають мультфільм і повторюють фрази:
Simba has a mother.
Simba has a father.
Simba has a family.
Повторюють питання і відповіді:
Who’s Simba? He’s Simba.
Who’s a mother? She’s a mother?
Учні показують фото чи малюнок своєї сім’ї і розповідають про неї.
Hello! My name is …
Meet my family.
This is my mother.
This is my father.
This is my sister/ brother.
I love my family.
Розминка. Пісня «Head and shoulders». Учні співають і виконують рухливі вправи.
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes,
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes,
And eyes, and ears, and mouth, and nose,
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.
III Рефлексія. Підведенняпідсумківуроку.
Т. OK. Say, how are you at the end of the lesson?
Ps. I’m fine / so-so/ OK
T. What do you like the best at the lesson?
( учні розповідають, що їм сподобалось на уроці)
T. The lesson is over. Goodbye.
Ps. Goodbye. Thank you for the lesson!











