Конструктор уроків
1
СЛАВА УКРАЇНІ!
Добрий день, любі десятикласники та десятикласниці!
Людина і природа - дві стихії, які перебувають у постійних складних взаємостосунках.
Чи замислювалися ви над тим, чи може людина жити у гармонії з природою?
Спочатку попрацюємо над самими
2
3
Рефлексія від 13 учнів
Сподобався:
Так: 13
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 13
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 13
Так: 0