Конструктор уроків
1
Добрий день, шановні дев'ятикласники. Сьогодні у нас підсумкова контрольна робота за рік. Прошу вашої максимальної зосередженості та відповідальності. Ви ж розумієте, наскільки ця оцінка важлива. Бажаю вам успішно виконати цю роботу ).
Павелко Анжеліка Володимирівна
Павелко Анжеліка Володимирівна
Рефлексія від 14 учнів
Сподобався:
Так: 14
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 13
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 12
Так: 2