Конструктор уроків
1
Добрий день, як і оголошувала раніше, сьогодні пишемо контрольну роботу (диктант). Прошу вас бути надзвичайно уважними. Бажаю кожному й кожній отримати за тест "12", а також - гарних вихідних!

2
Тож, шановні дев'ятикласники, яким би не видався складним цей навчальний рік, але все ж він добігає кінця. Тому сьогодні, як завжди, в кінці семестру, ми пишемо контрольний диктант.
Прошу вас бути дуже уважними. Прошу вас думати. Успішного вам написання диктанту.
3
Напишіть розбірливо диктант та надішліть сюди на перевірку. Прошу зробити чітке фото, розмістити його вертикально і не до верху ногами, як дехто робить. До наступного навчального тижня.
Рефлексія від 4 учнів
Сподобався:
Так: 4
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 4
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 4
Так: 0