Конструктор уроків
1
Добрий день, шановні дев'ятикласники. Яким би не видався складним цей навчальний рік, але все ж він добігає кінця. Тому сьогодні, як завжди в кінці семестру, ми пишемо контрольний диктант.
Прошу вас бути дуже уважними. Прошу вас думати. Успішного вам написання диктанту.
2
Напишіть розбірливо диктант та надішліть сюди на перевірку. Прошу зробити чітке фото, розмістити його вертикально і не до верху ногами, як дехто робить. До наступного навчального тижня.
Рефлексія від 16 учнів
Сподобався:
Так: 16
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 16
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 16
Так: 0