Конструктор уроків
1
Добрий день, шановні дев'ятикласники. Яким би не видався складним цей навчальний рік, але все ж він добігає кінця. Тому сьогодні, як завжди в кінці семестру, ми пишемо контрольний диктант.
Прошу вас бути дуже уважними. Прошу вас думати. Успішного вам
2
Рефлексія від 10 учнів
Сподобався:
Так: 10
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 10
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 10
Так: 0