Конструктор уроків
1
Доброго ранку, сьогодні пишемо контрольну роботу. Не забуваємо, що писати потрібно в зошитах для контрольних робіт. Варіанти розподіляємо як і раніше- перший в списку бере перший, і т.д. Контрольні роботи скидаємо мені у вайбер.
2
Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Так: 2
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 2
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 2
Так: 0