Конструктор уроків
1
Тема: let’s play at the birthday party!
Мета: Повторити й активізувати ЛО з теми.
Розвивати вміння сприйняття тексту на слух. Тренувати навички письма та читання. Удосконалювати комунікативні здібності учнів.
Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
Практикувати у вживанні речень з модальним дієсловом «can» та іменників у присвійному відмінку.
Виховувати культуру взаємовідносин, розуміння важливості вивчення англійської мови.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, роздатковий матеріал, малюнки, відео та аудіоматеріал.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
1) Пісня “Hello!”
2) Бесіда про погоду.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: - The topic of our lesson is “let’s play at the birthday party!”
Today we’ll review all vocabulary of our topic, visit Pam’s birthday party and talk about what you can and cannot do.
Т:- Сьогодні ми повторимо все, що вчили у розділі «Нумо грати!».Завітаємо до дівчинки Пем на день народження і також поговоримо про те, що ви вмієте та чого не вмієте робити.
- Let’s start our lesson.
3. Фонетична зарядка.
1) T:- First of all let’s look at the blackboard and repeat after me some phonetic sounds.
2) А зараз час перевірити як ви засвоїли наш фонетичний матеріал. Look at our screen and find only the words with the sound [aʊ].
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) T: - Let’s play a game “Bingo”. You must read words. Who has this picture rаise your hand.
Гра « Бінго».
IІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Практикування у діалогічному мовленні.
1) T: - Open your books on the page 82. You must look at the picture and answer my questions about toys.
2) T: - It’s time to play with your favourite toys. Show us your toy and put it into our toy-box.
2. Аудіювання.
T: - You have got a card . Listen to the sentences and match children with their toys.
( This is Sam. He has got a kite. )
3. Фізкультхвилинка.
-We are tired and let’s dance.
4. Рольова гра (діалогічне мовлення)
And now it’s time to meet with our new friend Pam. It is her birthday today. А ось і її перший гість.
5. Читання.
T: - Let’s read the ex. 3, p.83 and translate each sentence one by one.
6. Письмо.
T: - У на є ще один іменинник. His name is Tom. Let’s complete the story about his birthday. Open the WB on the page 43 and do exercise 1.
7. Гра «A mime game» or «Toys box».
Finaly, let’s play our favourite game . You can ask our leader what he can do. Let’s begin our game.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
2. Підведення підсумків уроку.
(Бесіда з учнями.)
Т: - Що ми робили сьогодні на уроці?
- Яке завдання сподобалося вам найбільше?
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0