Урок на тему "Karneval" можна використати для відкритого заняття у 6 класі.
Конструктор уроків
Урок на тему "Karneval" можна використати для відкритого заняття у 6 класі.
1
Тема: «Ми влаштовуємо маскарад»
Навчальна мета:
- навчити вести бесіду за темо;
Розвивальна мета:
- розвивати увагу, пам’ять, удосконалювати навички монологічного та діалогічного мовлення.
Виховна мета:
- виховувати повагу до культури німецького народу.
Обладнання:
комп’ютер;
проектор;
малюнки;
плакат;
маски учнів;
роздатковий матеріал
Тип уроку:
Хід уроку:
1. Введення в іншомовне середовище.
Учитель:
Guten Tag, meine liebe Schüler! Ich bin sehr froh euch wider zu sehen. Setzt euch!
Wie Geht es dir?
Учень: Gut! Prima! Okay!
Учитель:
Wir sprechen heute über die Feste in Deutschland. Fast alle Menschen haben vor den Festen gute Laune. Das ist besondere Zeit. Aber wovon werden wir in der Stunde sprechen. Seid bitte aufmerksam, und vermutet, wie ist das Thema der Stunde.
Däumelinchen, Prinz, Nussknacker
Spielen, singen, springen, lachen,
Tanzen in dem schönen Saal –
Heute feiert man . . .
(Слайд № 1)
Учитель: Also, wovon sprechen wir in der Stunde?
Учні:
Von Karneval!
2. Формування комунікативної компетенції.
Мовленнєва розминка.
Учні читають віршик.
Учитель: Heute gehen wir zum Karneval. Und wir machen heute ein Kostümfest. Und was braucht man zum Karneval?
(Слайд № 2)
Учитель: Also, dann zieht bitte eure Masken an!
(Учні надягають маски)
Учитель: Wollen wir kennenlernen (діти знайомляться один з одним).
Z. B. ich bin weise Eule. Ich komme aus einem Lehrbuch. Ich bin wies und klug. Undwer bist du, N?
Учень: Ich bin Prinzessin.
Учитель: Woher kommst du?
Учень: Ich komme aus einem Märchen?
Учитель: Kinder, wie ist Prinzessin?
Учні: Klein, nett, schön, gut.
Учитель: Danke,Prinzessin. Setzt dich!
(Персонажі: Bär, Tiger, Prinzessin, Krokodil, Spiderman)
Учитель: Sehr gut! Jetzt sind wir bekannt. Und für gute Stimmung wollen wir singen! (Учні для підняття настрою виконують пісню«Jetzt kommt Hampelmann)
(Слайд № 3)
3. Предъявление нового материала.
Учитель: Seid ihr gut gelaunt?
Учащиеся: Ja!
Учитель:
А тепер я пропоную нам відправитися на справжній карнавал в Німеччину. (Слайд № 4 Карта)
Учитель: А тепер я пропоную нам відправитися на справжній карнавал в Німеччину.
(Слайд № 4 Карта)
Учитель: Жителі Німеччини дуже люблять свята, а особливо карнавал. Карнавал в Німеччині навіть називають «П'ятим часом Року», і воно настає саме тоді, коли зима добігає кінця, коли люди вже втомилися від сірості і сльоти. Ось тоді і починається час галасливих свят і веселощів, час яскравих карнавалів. Карнавал в Німеччині - це весняне свято, яким проводжають зиму і зустрічають весну. Підготовка до карнавалу починається ще в листопаді. 11 листопада об 11 годині 11 хвилин в багатьох містах збираються так звані «карнавальні засідання», на яких вирішується, як буде проходити свято в лютому наступного року, тобто через три місяці. Початок карнавалу оголошується в Вайберфастнахт. Цей день розраховується за церковним календарем і щороку він припадає на різну дату, приблизно середина лютого. Вищої точки святкування досягається в Розенмонтаг (нім. Rosenmontag). Закінчується карнавал в Ашенміттвох (нім. Aschenmittwoch), або «попелясту середу», після чого починається сорокаденний Великий піст.
А для того, щоб отримати більш повне уявлення про це свято, я пропоную вам відправиться в столицю Німеччини - місто Берлін, і подивитися, як проходить карнавал в цьому місті. (Слайд № 5)
А тепер давайте вирушимо з півночі Німеччини на південь, в федеральну землю Баден-Вюртемберг. В одну з частин Німеччини, де збереглися стародавні традиції. Карнавал в цьому місці зовсім не схожий на карнавал в Берліні або Кельні.
(Слайд № 5)
4. Формування та розвиток навичок читання та виконування тренувальних вправ.
5.Поясненння домашнього завдання.
Учитель:Beschreibt 2 Kostüme und malt die.
6. Підведення підсумків уроку.
Учитель: На завершення я б хотіла, щоб ви поділилися своїми враженнями від сьогоднішнього заняття. Давайте спробуємо продовжити такі фрази:Jetzt weiß ich, dass … (Зараз я знаю,що.. … )
Es war interessant, wenn … (Мені було цікаво,коли …)
Учитель: Unser Unterricht ist zu Ende. Danke für eure Aufmerksamkeit. Bis zum nächsten Mal.
Рефлексія від 3 учнів
Сподобався:
Так: 2
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 2
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 2
Так: 1