Конструктор уроків
Доброго ранку , діти.
Ось і закінчилися зимові канікули і ми з вами знову повертаємося до навчання. Я бажаю вам, щоб ви добре використали цей час і дов
Для повного перегляду потрібно отримати доступ від автора
1
Переглянути відеоурок
Опрацювати матеріал


Виконати інтерактивну вправу
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 6
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 6
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0