Дати дітям уявлення про ліс; згадати й закріпити правила поведінки в лісі та знання про мешканців лісу; вчити розрізняти та правильно називати дерева. Розвивати мислення, пам'ять, творче уявлення. Виховувати бережне ставлення та любов до природи, прагнення допомагати друзям нашим меншим.
Вміст уроку:
1
Опис, який учні побачать перед початком уроку
Програмовий зміст:дати дітям уявлення про ліс; згадати й закріпити правила поведінки в лісі та знання про мешканців лісу; вчити розрізняти та правильно називати дерева. Розвивати мислення, пам'ять, творче уявлення. Виховувати бережне ставлення та любов до природи, прагнення допомагати друзям нашим меншим.
ХІД ЗАНЯТТЯ
Організаційний момент
Діти, сьогодні ми з вами вирушимо в подорож до лісу. А чи знаєте ви що таке ліс?:
Ліс — це дерева, тварини, птахи, квіти.
Всі ви любите ліс і, мабуть, знаєте, як треба поводитися в лісі.
Зараз я це перевірю. Я буду називати правило, а ви мені відповідайте можна так робити чи ні.
Гра «Можна — не можна»
Ловити і забирати тварин до себе додому.
Прибирати місця відпочинку від сміття
Підгодовувати птахів.
Берегти рослини.
Берегти молоді рослини.
Розпалювати вогонь.
Розоряти гнізда птахів.
Рвати багато квітів.
Ламати гілочки дерев.
Руйнувати мурашники.
Милуватися красою природи.
Основна частина
Психогімнастика " Назви одним словом"
Гра «На кого схожа хмаринка?»
Діти повинні уявити та назвати, кого нагадують хмаринки (Ведмедик,конячка,коти).
Пропоную переглянути відео про лісових мешканців.
Яких звірят ви запам'ятали?
Фізкультхвилинка
Підсумок:
Дітки, де ми сьогодні були?
Що ми робили?
Ви сьогодні молодці, дуже гарно попрацювали!!! Заняття закінчено!
Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.
Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.