Конструктор уроків
1
Добрий день!
Запрошую Вас на урок ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА в 11.50!
ТЕМА УРОКУ:
"Декоративно-ужиткове мистецтво. Образ-символ"
ПОСИЛАННЯ НА УРОК:
2
3
Рефлексія від 9 учнів
Сподобався:
Так: 9
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 9
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 9
Так: 0