Мета: знайомство з учнем/учнями. Встановлення атмосфери взаємодовіри. Ознайомлення з програмою навчання.
Конструктор уроків
Мета: знайомство з учнем/учнями. Встановлення атмосфери взаємодовіри. Ознайомлення з програмою навчання.
Давай знайомитись!
У кожної людини є ім'я. А навіщо воно, дізнаєшся на уроці!
1
Вітаю!
Послухай історію...
Колись дуже давно люди жили без імен. Мало того імен не було ні у звірів, ні у птахів, ні у рослин. Уявляєш?
Як важко було спілкуватися людям один з одним. Якщо треба було покликати когось, то не знали як це зробити. Кричали, - "Гей, ти!"
З рослинами та тваринами, взагалі, була страшна плутанина.
Людям було важко відрізнити їстівні рослини від отруйних та хижих тварин від небезпечних.
Отож, прадавні люди вирішили дати всім імена.
С тих пір люди пишаються своїми іменами та більше вже не плутають один одного.
Давай і ми з тобою назвемо своє ім'я.
Для цього маємо сказати:"Вітаю! Як тебе звати?"
(запиши своє ім'я)
Мене звуть ...
2
А може ти хочеш, щоб я називала тебе якось інакше?
Напиши, як би ти хотів, щоб тебе називали.
3
Уяви, як би тебе звали у стародавні часи.
Адже раніше імена давали за якимись ознаками, найчастіше за схожістю на тварин.
Поміркуй на яку тваринку ти схожий.
Може картинки тобі допоможуть.

Запиши на яку тваринку ти схожий.
Що спільного у вас із нею?
Які відмінності?
А на кого схожа мама,тато?
Що у них спільного з цією тваринкою?
4
Як почувають себе ці тваринки?
Вони радісні чи сердиті?
Злі чи добрі?
Хоробрі або чогось бояться?
Подивись на малюнок-підказку і запиши, як почувають себе тваринки.

5
Ти вже, напевно, втомився?
Давай зробимо зарядку разом зі звірятками.
6
Молодець!
Як гарно ти виконував зарядку!

А тепер давай заповнемо анкету, щоб ще краще познайомитися.
7
Гаугаш Тетяна Миколаївна
Гаугаш Тетяна Миколаївна
8
Рада нашому знайомству!
Тепер ми з тобою будемо зустрічатися тричі на тиждень: у понеділок, середу та п'ятницю.
Будемо грати у цікаві ігри, малювати та танцювати.
Це потрібно для того, щоб тобі було легше навчатися та спілкуватися зі своїми однокласниками.
А за твою старанність ти отримаєш наліпки, які потім можна буде обміняти на маленьке заохочення.
Тримай сьогоднішню 
Бувай!
До зустрічі на наступному занятті!
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0