Повторити раніше вивчені лексичні одинці за темою «CLOTHES» (ОДЯГ)» , активізувати вивчений граматичний матеріал попередніх уроків; практикувати МО за підтемою «Кольори», «Одяг».
Конструктор уроків
Повторити раніше вивчені лексичні одинці за темою «CLOTHES» (ОДЯГ)» , активізувати вивчений граматичний матеріал попередніх уроків; практикувати МО за підтемою «Кольори», «Одяг».
1
2
КОНСПЕКТ УРОКУ “Clothes.My wardrobe” 2 КЛАС
Мета:
навчальнаповторити раніше вивчені лексичні одинці за темою «CLOTHES» (ОДЯГ)» , активізувати вивчений граматичний матеріал попередніх уроків; практикувати мовні одиниці за підтемою «Кольори», «Одяг».
розвивальна:розвиток розуміннямовних значень і одночасний розвиток лексичних та граматичних навичок.Розвиток навичок письма,аудіювання та говоріння.
виховна:виховувати відповідальне ставлення до навчання, прививати любов до порядку.Виховувати прагнення до вивчення англійської мови.
Обладнання: флeшкартки за темами: «Одяг», «Кольори», відеододаток , презентація, роздатковий матеріал, розмальовки, робочий зошит (до підручника «Smile Sam” О.Д.Карпюк).
Хід уроку
Вітання
-Hello boys and girls! I‘m glad to see you!
-Давайте привітаємо один одного нашою піснею «Hello!!! How are you!»
Основна частина.
Мотивація навчальної діяльності.Today, children, we will put together the wardrobe of our dreams. Each ofuswill tell what clothes your wardrobe consists of and what clothes you dream of.We will also repeat the colors, because everyone has different and colorful clothes.
Сьогодні діти, ми з вами будемо складати гардероб своєї мрії.Кожен з вас розповість з якого одягу складається ваш гардероб та про який одяг ви мрієте.
Також повторемо кольори,адже в кожного знас одяг різноманітний ьа кольоровий.
Фонетична розминка.
Listenandrepeat:
1) A big black bug bit a big black bear.
A big black bear bit a big black bug
2) Tick-tock, tick-tock
Ticks Jammu’s clock
Tick-tock, tick-a-tock
Ticks and ticks his clock.
Повторення граматичних і лексичних структур.
-Сьогодні ви будете одягати наших моделей .А для цього спочатку повторимо, який одяг ми з вами вивчили.
(Демонстрування учням презентації за темою «Clothes»). -Tellme, please, whatcanyouseeonthescreen? ( Учні читають назви одягу).

-Нам з вами залишилося повторити кольори і ми вирушаємо до нашого «wardrobe».
(Пісня про кольори «Whatcolouristhesky?»)
-Діти, зверніть увагу на екран. Ви бачите різнокольорову доріжку,назвітьпід яким кольором ми запишемо потрібну літеру
Фізхвилинка
-Діти щойно ви дуже добре попрацювали. Давайте перепочинемо під пісню «Booba».
Склади речення
What colour is …

Робота з картками.
- And now tell me, please, what clothesdo you like?(Кожен ученьвідповідає на запитання: «Ilike….»).
-А зараз з’єднайте малюнок свого улюбленого одягу та його назву, а потім розмалюйте той одяг, що ви обрали.
I like … I don`t like…
hat
shirt
trousers
skirt
Робота з підручником: Вправа 1 с.105(Прочитай назви одягу.)
вправа 4 с.105
Фізкультхвилинка “Spider”
Гра «Find the words».
-Давайте пограємо в гру «Findthewords». Open your workbook page 63, exercise 1. You need to find the words in the picture and circle them.
T | R | O | U | S | E | R | S | F |
J | F | I | J | H | K | E | L | V |
A | W | B | M | I | C | X | W | P |
C | X | G | N | R | S | H | C | D |
K | E | O | D | T | T | U | Y | Q |
E | O | Q | P | S | O | C | K | S |
T | A | R | Z | A | E | B | F | Z |
Робота з зошитом.
Вправа 1,2 с.86.
Заключна частина.
-You are great! Ви розумнички!Ви сьогодні чудово справились зі своїми завданнями.Ви тепер точно зможете написати лист соїм друзям з Англії та розповісти який одяг ви хочете придбати коли приїдете до них в гості.
- Наш урок закінчується. The lessonis over. See you the day after tomorrow. Good buy!
Пісня “Goodbye!
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0