Вчити дітей розуміти й запам’ятовувати віршований твір, чітко та виразно промовляти його; виховувати бережливе ставлення до іграшок.
Конструктор уроків
Вчити дітей розуміти й запам’ятовувати віршований твір, чітко та виразно промовляти його; виховувати бережливе ставлення до іграшок.
Тема:Читання вірша Грицька Бойка «Ведмедики»
Мета: вчити дітей розуміти й запам’ятовувати віршований твір, чітко та виразно промовляти його; виховувати бережливе ставлення до іграшок.
ХІД ЗАНЯТТЯ
1.Організаційний момент
Дітки, відгадайте загадку.
Хоч у нього шуба є,
Та як холод настає,
Він не їсть тоді, не п’є
І не ходить, не гуляє,
А у лігво спать лягає.
(Ведмідь)

Так, дітки це ведмедик.
2.Основна частина
Сьогодні ми ознайомимося із віршем "Сів ведмедик у машину"
Сів ведмедик у машину
Та й поСів ведмедик у машину
Та й поїхав по малину.
А в малині джміль бринить —
І злякався наш ведмідь:
— Ой! Цей звір такий носатий,
І сердитий, і крилатий…
Він, якщо наздожене,
З’їсть машину і мене!..
Бесіда за змістом твору
Про кого ви почули вірш?
По що поїхав ведмедик?
Кого злякався ведмедик?
Дидактична гра " Ведмедик у лісі"
3.Заключна частина
Про кого ми сьогодні читали віршика?
їхав по Бесіда за змістом твору.малину.
А в малині джміль бринить —
І злякався наш ведмідь:
— Ой! Цей звір такий носатий,
І сердитий, і крилатий…
Він, якщо наздожене,
З’їсть машину і мене!..
1
Дітки, а давайте нашому ведмедику намалюємо малинку.
Чекаю на ваші малюнки.

Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0