Мороз - морозець. Або Чому взимку холодно? Дослід "Властивості води. Лід"
Конструктор уроків
Мороз - морозець. Або Чому взимку холодно? Дослід "Властивості води. Лід"
Перегляньте, будь-ласка, відео. Зробіть по можливості дослід.
1
Рефлексія від 7 учнів
Сподобався:
Так: 7
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 7
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 7
Так: 0