Урок:

Англомовні країни. Національності.

11.11.2021
1 0
2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

5

3

1063

1

5

9

Опис уроку (учням цей опис не показується):

Мета:

1. Розвиваюча:

-вміння бачити причинні зв'язки, прогнозувати події;

-логічне мислення; навички аналізу і синтезу;

-випрацювання мовленнєвої реакції, у тому числі швидкої, естетичне сприйняття дійсності;

-самостійність у праці;

-навики зв'язного висловлення;

-кмітливість, інтелектуальна гнучкість, уміння орієнтуватись у потоці різноманітної інформації, робити узагальнуючі висновки;

-розвивати навички та уміння працювати в команді;

-розвиток інтелекта учнів, пам'яті, здібності, уяви, логічного мислення, спостережливості, мимовільного запам'ятовування, світогляду;

-спроможність до групового спілкування;

-навички ведення дискусії;

-навички самостійної роботи;

-аналіз власних вчинків;

-усне спілкування;

-мовну здогадку;

-комунікативні здібності;

-писемне мовлення;

-навички говоріння, обговорення;

-навички читання з метою знаходження інформації;

-творчий характер та слухову пам'ять.

2. Виховна:

-почуття поваги до іншої країни, її народу і традицій;

-переконання у необхідності берегти Землю, бачити дивовижний світ і красу;

-формувати позитивне ставлення до процесу навчання і отримання знань;

-прищеплювати любов до життя;

-побачити щасливі моменти у житті;

-вчити та знайомити із життям, звичаями та традиціями людей, мову яких вивчаємо через листівки, види міст, сел, епізодів із фільмів, текстів для читання, які пов'язані з країною;

-цікавість до глибоких знань з англійської мови;

-формування почуття патріотизму, інтерес до традицій свого народу.

3. Освітня:

-розширити іншомовну лексичну компетенцію учнів, використовувати нові слова та поняття;

-тренування з використанням мовних структур;

-поглиблення та розширення знань учнів;

4. Навчальна:

-практикування в читанні з вилученням певної інформації;

-практикування у монологічному мовленні з метою узагальнення нових знань;

-навчити учнів спілкуватись у різноманітних ситуаціях;

-навчити дітей передавати інформацію письмово;

-навчити читати слова;

-навчити сприйманню текста;

-навчити усному мовленню на основі теми.

5. Практична:

-спонукати учнів до невимушеного спілкування іноземною мовою, використовуючи лексичний запас;

-розвивати вміння сприймати на слух розповідь вчителя за темою;

-удосконалювати техніку читання про себе;

-вводити нові лексичні одиниці;

-формувати навички вживання непрямої мови в діалогічному і монологічному мовленні;

-ознайомити учнів із новою лексикою, розвивати вміння вести міні-діалог; повторити вживання дієслів "to be", "to have";

-розвивати навички аудіювання;

-удосконалити навички усного мовлення;

-оволодіти мовними засобами для здійснення іншомовного спілкування.

Матеріал для уроку:

Підручники, де є тема, що розглядається, карта світу/малюнки із зображенням прапорів/символів/історичних визначних місць англомовних країн та аудіо/відео матеріал (при достатньому часі).

Організаційний момент:

Привітання (Good day, pupils!). Всі учні повинні зайняти свої місця.

Заключне слово:

якщо тема поділена на декілька уроків:

На наступному уроці ми продовжимо з Вами англомовні країни та національності.

якщо не поділена:

Вашим домашнім завданням буде:...

Вміст уроку:
1
2
3
4
5

Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.

Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.

1

На сьогоднішньому уроці ми з Вами познайомимся з країнами, мову яких вивчаємо, тобто англомовними. Дітки, а які англомовні країни Ви знаєте?

У.:...

В.: (якщо учень назве декілька (навіть на ураїнській мові): Добре! Отже, тепер подивимось на ці країни на карті та розглянемо зображення прапорів/символів деяких (можливо, інших від тих, що назвав учень) англомовних країн.

2

1) Показуємо країну на карті (можливі варіанти: Об'єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Австралія, Нова Зеландія...);

2) називаємо її столицю, при можливості прапор та символ, як на українській, так і на англійській мові;

3) показуємо визначні історичні місця, записуємо все на дошці та занотовуємо у зошиті.

3

А тепер розглянемо, якже утворити національність тієї чи іншої країни. Для цього нам потрібні повна назва країни та такі суфікси, як: -(i)an, -ish, -ese, -er -i, які ми додаємо до закінчення країни або до її основи та артикль the, який ми ставимо перед національністю в однині, для утворення цілої нації того чи іншого народу. Наприклад: England - English - the English (Англія -англічанин/англічанка/англічани). У деяких випадках національність утворюється усіченням останньої літери, як у країні Germany - German, а інколи слово дещо змінює свій корінь - France - French. До того ж, утворене слово буде ще виступати й прикметником для даної країни. Можливо, Ви також чули, що назва мови країни часто збігається із назвою національноcті та назвою мови. В останьому випадку ми можемо додати слово language, але необов'язково. Якщо, яка-небудь наіональність при її утворенні викликає сумніви або труднощі, ми повинні скористатись словником.

4

Від поданих частин світу та країн утворити національності (в однині, множині, державну мову):

England

Ireland

New Zealand

Australia

Asia

China

Pakistan

Germany

France

5

Yellowstone, the National Park
20 березня 2021
1 0
Аватар профіля Марина Богданівна
Аватар профіля Марина Богданівна
Уважно прочитайте та перекладіть текст про один із найвідоміших національних парків світу - Єллоусто...
Англійська мова
4—6 років, 1—12 клас та дорослі
34 10 107 16 721 0

Рефлексія від 1 учня

Сподобався:

0

Так: 1

Ні: 0

Зрозумілий:

0

Так: 0

Ні: 1

Потрібні роз'яснення:

0

Ні: 0

Так: 1

Рекомендуємо

Країна. Народ

Країна. Народ

355

Аватар профіля Кобернік Людмила Василівна
Вступ до історії України та громадянської освіти
6 клас

25 грн

"МАНДРИ КРАЇНОЮ МИСТЕЦТВ"

"МАНДРИ КРАЇНОЮ МИСТЕЦТВ"

424

Аватар профіля Тунік Світлана Григорівна
Мистецтво
1 клас

46 грн

Країни Латинської Америки.

Країни Латинської Америки.

527

Аватар профіля Кобернік Людмила Василівна
Всесвітня історія
11 клас

20 грн

Країни Європи: Італія

Країни Європи: Італія

281

Аватар профіля Чернишева Антоніна Вікторівна
Географія
10 клас

83 грн

Острівні країни Океанії

Острівні країни Океанії

376

Аватар профіля Чернишева Антоніна Вікторівна
Географія
10 клас

83 грн

"МИСТЕЦТВО КРАЇН БАЛТІЇ"

"МИСТЕЦТВО КРАЇН БАЛТІЇ"

1073

Аватар профіля Тунік Світлана Григорівна
Мистецтво
6 клас

46 грн

Схожі уроки

04.02.Скоро свято. Введення ігрових моментів. Вивчення та написання літери Mm.

04.02.Скоро свято. Введення ігрових моментів. Вивчення та написання літери Mm.

533

Аватар профіля Поринець Євгенія Іванівна
Англійська мова
1 клас

Inventions and lifestyle

Inventions and lifestyle

843

Аватар профіля Тетяна Володимирівна
Англійська мова
11 клас

art

art

814

Аватар профіля Дмитриєнко Ірина Володимирівна
Англійська мова
3—6 років, 1—12 клас та дорослі

Час історій

Час історій

356

Аватар профіля Ніколенко Марина Олександрівна
Англійська мова
3 клас

Pure science

Pure science

351

Аватар профіля Панасенко Лариса Олегівна
Англійська мова
9 клас

Домашні улюбленці. Вивчення літери Ll

Домашні улюбленці. Вивчення літери Ll

181

Аватар профіля Сивуля Маріанна Василівна
Англійська мова
1 клас