Конструктор уроків
Урок не містить жодного завдання. Додайте завдання.
Щоб додати завдання, оберіть категорію завдання на панелі запитань.
№1:
Теоретичний блок
На початку виконання практичної, пропоную передивитися урок:
Основні поняття для роботи:
Федералізм(самостійність) - напрямок, за яким перебування у складі Російської держави, як рівноправної частини.
Федеральний устрій мають США.
Автономізм- напрямок, за яким перебування в Російській імперії обмежувалося державним законодавством. Українці, як нація, отримують право створювати органи влади і управління, які діють рідною мовою, з місцевих людей, що знають побут і психологію місцевого населення.
У складі України, Крим є автономією.
Уважно прочитай Програмові документи українських партій: документ 2,3 ст.239, 240.
Потім приступай до виконання завдання 2-3, ст. 240-241 у підручнику.
ПРАЦЮЙМО САМОСТІЙНО. Виконайте завдання 2-3. Скориставшись пам’яткою, проаналізуйте фрагменти програмових документів партій. Зверніть увагу, що аналіз актових історичних джерел має певні особливості. На відміну від оповідних, ці джерела було створено в процесі діяльності різних державних, громадських установ, організацій тощо, тож вони мали свого часу практичне значення, чим зумовлений їхній діловий, офіційний характер. Тому алгоритм опрацювання трохи інший:
1) визначте, коли, де та за яких обставин з’явився аналізований документ, тобто схарактеризуйте історичні умови створення документа, а також узагальніть, про що в ньому йдеться; усе це стисло запишіть у першій частині відповіді:
2) визначте, які результати мало ухвалення документа, які зміни в державі та суспільстві загалом зумовило або могло зумовити впровадження цього документа; сформулюйте значення документа і наслідки реалізації закладених у ньому ідей для історичного процесу:
3) поміркуйте, у чому цінність джерела саме для вас, стисло викладіть ставлення до заходів, передбачених цим документом, до основних ідей, які в ньому задекларовано; чи мало ухвалення документа ті наслідки, на які сподівалися його укладачі.
Відповіді на питання і будуть твоєю практичною роботою.
№2:
Завантаження файлу
Виконане завдання 2-3, ст. 240-241 у підручнику. ПРАЦЮЙМО САМОСТІЙНО: твої відповіді на питання прикріпити тут.
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення:
Практичне заняття. Ідеї автономії та самостійності в програмах українських політичних партій Наддніпрянщини
Практичне заняття №2 Автономісти й самостійники: порівняльний аналіз програмних документів українських політичних партій