і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Сторінка рейтингу

Вітаємо 100 переможців розіграшу дерев'яних конструкторів «Мікроскопів»! Підсумки розіграшу підбито. На сторінці вказана остаточна інформація. Дякуємо всім учасникам за активність, креативність та увагу до нашого проекту!
Місце
Назва класу
Вчитель
Школа
Місто
Унікальних голосів
Анульовано голосів
1
Школа №26
м.Івано-Франківськ
2
Новоград-Волинська школа №2
м.Новоград-Волинський
3
Старобільська гімназія
м.Старобільськ
4
Куп'янська гімназія №2
Ківшарівка
5
Глухівська ЗОШ №1
м.Глухів
6
Лохвицька гімназія № 1
м.Лохвиця
7
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Охтирка
8
Вишнівська ЗОШ №3
м.Вишневе
9
Спеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва
м.Київ
11
Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Бузова
12
Криворізька ЗОШ №72
Кривий Ріг
13
МЗОШ №48
м.Миколаїв
14
Запорізький НВК "Вибір"
м.Запоріжжя
15
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Охтирка
16
Школа №26
м.Івано-Франківськ
17
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Охтирка
19
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
Охтирка
20
Лохвицька гімназія № 1
м.Лохвиця
21
Нетішинський НВК
м.Нетішин
22
Вишнівська ЗОШ №3
м.Вишневе
23
Школа №26
м.Івано-Франківськ
24
Ліцей № 1 імені Лесі Українки
м.Новоград-Волинський
26
Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
Сумська область
27
Криворізька ЗОШ №72
Кривий Ріг
28
Одеська ЗОШ №38
м.Одеса
29
Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Бузова
30
ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Кам’янка-Бузька
м.Кам'янка-Бузька
31
Новоград-Волинська школа №2
м.Новоград-Волинський
32
Спеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва
м.Київ
33
Чернігівська ЗОШ №34
Чернігів
34
Черкаська ЗОШ №32
м.Черкаси
35
НВК "Ліцей - ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер"
м.Сміла
36
Одеська СШ № 121
м.Одеса
38
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
м.Нетішин
39
ТСПШІМ
м.Тернопіль
40
Одеська ЗОШ № 95 І ступеня
м.Одеса
41
Опорний заклад ім. І. Франка с. Ралівка
с.Ралівка
42
Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3"
м.Івано-Франківськ
43
Маріупольська ЗОШ №67
м.Маріуполь
44
Ямницький НВК
с.Ямниця
45
Свеська спеціалізована школа №1
смт Свеса
47
Кобеляцька ЗОШ № 2 імені Олеся Гончара
м.Кобеляки
48
Cлавутицька школа №1
м.Славутич
50
Бердянська ЗОШ № 3
м.Бердянськ
51
Нетішинський НВК
м.Нетішин
52
Криворізька ЗОШ №72
Кривий Ріг
53
ЗОШ І-ІІІ ст смт Гусятин
Гусятин
54
Канівська гімназія
м.Канів
55
Одеська ЗОШ № 47
м.Одеса
57
МЗОШ №48
м.Миколаїв
58
Нетішинський НВК
м.Нетішин
59
Одеська СШ № 35
м.Одеса
60
Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Бузова
61
Валківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
м.Валки
62
Селидівська ЗОШ №2
м.Селидове
63
Користівський НВК
Користь
64
Кобеляцька ЗОШ № 2 імені Олеся Гончара
м.Кобеляки
65
НВК "ЗШ І-ІІІ ст. ДНЗ" с.Сальниця
с.Сальниця
66
НВК "Чорноморський центр освіти"
м.Одеса
67
Опорний заклад Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Чернігівка
68
Кушугумський НВК "Інтелект"
смт Кушугум
69
Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Бузова
70
Новоград-Волинська школа №2
м.Новоград-Волинський
71
Школа-інтернат спортивного профілю
м.Полтава
72
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
73
Володимирівська загальноосвітня школа
с.Володимирівка
75
МЗОШ №48
м.Миколаїв
76
Маріупольська ЗОШ №68
м.Маріуполь
77
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
78
Вільногірська ЗОШ №3
Вільногірськ
80
Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Бузова
81
КЗ НВО ЗНЗ І-ІІІ ст. № 1
м.Кропивницький
82
Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Бузова
84
Нетішинський НВК
м.Нетішин
85
КЗ "Верхньодніпровська CЗШ №5 І-ІІІ ст."
Верхньодніпровськ
86
Школа №11
Сумська область
87
Бериславський медичний коледж
Берислав
88
Маріупольська ЗОШ №64
м.Маріуполь
89
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
90
Криворізький НВК №128
Кривий Ріг
91
Шепетівська школа-гімназія
м.Шепетівка
92
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
94
КУ Сумська СШ №9, м. Суми
Сумська область
95
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
96
Маріупольська ЗОШ №67
м.Маріуполь
97
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
98
Школа №5
м.Монастирище
99
Бердичівський НВК № 4
м.Бердичів
100
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
102
Свеська школа №2 ліцей
смт Свеса
103
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
с.Полтавка
104
НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м.Гайсин
м.Гайсин
105
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
106
Hагірненська СЗШ
с.Нагірне
108
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
109
Білоберізька ЗОШ
с.Білоберізка
111
ТОВ НВК "Софія"
с.Софіївська Борщагівка
112
НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м.Гайсин
м.Гайсин
113
Перекіпський НВК
с.Перекіп
114
Григоро-Бригадирівська ЗОШ І-ІІ ступенів
с.Григоро-Бригадирівка
115
Спеціалізована школа №317 Святошинського району м. Києва
м.Київ
116
ЗОШ № 2 Покровської міської ради
м.Покровськ
118
Бериславський медичний коледж
Берислав
119
Шепетівська школа-гімназія
м.Шепетівка
120
КЗ "Мереф'янська ЗОШ І-ІІІ ст. №7"
с-ще Селекційне
121
Спеціалізована школа №317 Святошинського району м. Києва
м.Київ
122
НВК №2 м. Немирова
м.Немирів
123
Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія"
смт Миропіль
125
Вишнівська ЗОШ №3
м.Вишневе
126
Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ступенів
с.Чечеліївка
127
Бериславський медичний коледж
Берислав
128
Маріупольська ЗОШ №67
м.Маріуполь
129
Попівський НВК №2
с.Попівка
130
Верхньотокмацька ЗОШ
с.Верхній Токмак
131
Одеська ЗОШ № 95 І ступеня
м.Одеса
132
Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
м.Глухів
133
Угорський НВК
с.Угорськ
134
Криворізька ЗОШ №72
Кривий Ріг
135
Круглоозерська ЗОШ
Круглоозерка
136
Маріупольська ЗОШ №64
м.Маріуполь
137
Білицька ЗОШ №8
м.Білицьке
138
Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Тересва
139
НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м.Гайсин
м.Гайсин
141
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
142
ЗОШ № 25
м.Луцьк
143
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
с-ще Девладове
144
Очаківська ЗОШ№1
м.Очаків
145
Бериславський медичний коледж
Берислав
146
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
147
Жовківська ЗОШ № 2
м.Жовква
148
Новогалещинська ЗОШ І-ІІІ ст.
смт Нова Галещина
149
м.Тернопіль ТНВК №32
м.Тернопіль
150
ясла-садок № 8 “Іскорка” Каховської міської ради Херсонської області
Каховка
151
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
152
Школа № 3 м.Гайсин
м.Гайсин
153
КЗ "НСЗШ №8"
м.Нікополь
154
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
м.Київ
155
МЗОШ №48
м.Миколаїв
156
Cлавутицька школа №1
м.Славутич
157
Школа №1
м.Знам'янка
158
Бобрицька ЗОШ
с.Бобрик
159
Одеська СШ № 121
м.Одеса
160
КЗ"Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ступенів"
смт Софіївка
161
Верхньотокмацька ЗОШ
с.Верхній Токмак
162
Маріупольська СШ № 8
смт Сартана
163
Верхньотокмацька ЗОШ
с.Верхній Токмак
164
Маріупольська СШ № 8
смт Сартана
166
Маріупольська СШ № 8
смт Сартана
167
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
168
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
169
ЗОШ І-ІІ ст. с. Прошова
с.Прошова
170
МЗОШ №48
м.Миколаїв
171
Приазовська філія I - II ст. ОНЗ Приазовська СШ I - III ст. "АЗИМУТ"
смт Приазовське
172
Новотроїцька ЗОШ №4
смт Новотроїцьке
173
Криворізька ЗОШ №37
м.Кривий Ріг
174
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
175
Середня загальноосвітня школа №222 Святошинського району м. Києва
м.Київ
176
Каховська ЗОШ №1
м.Каховка
177
Красноградський ЗЗСО №1
Красноград
178
Дубрівська ЗОШ №1 I-III ст.
с.Дубрівка
180
Одеський НВК "Гімназія №7"
м.Одеса
181
Харківська СШ № 87
м.Харків
182
ЧЗШ № 1
м.Червоноград
183
СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
м.Горішні Плавні
184
Варварівський НВК
с.Варварівка
185
Кам’янець-Подільська ЗОШ №17
м.Кам'янець-Подільський
186
Cлавутицька школа №1
м.Славутич
187
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
188
ЧЗШ №9
м.Червоноград
189
Староіржавецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Старий Іржавець
191
Одеська ЗОШ №38
м.Одеса
192
СЗШ №7 м.Львова
м.Львів
193
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
194
Артемівська загальноосвітня школа
смт Артемівка
197
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
198
Новокочубеївська ЗОШ
с.Нова Кочубеївка
199
Золотівська багатопрофільна гімназія
м.Золоте
200
ЗШ І-ІІІ ст. №16
м.Івано-Франківськ
201
Городоцький ліцей №4
Городок
202
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
203
ЗОШ № 2 Покровської міської ради
м.Покровськ
204
Нехворощанська ЗОШ І-ІІІст.
с.Нехворощ
205
Золотоніська ЗОШ №3
м.Золотоноша
207
Бродівська ЗОШ №3
м.Броди
208
Запорізька школа-інтернат "Світанок"
м.Запоріжжя
210
Межирічківська загальноосвітня школа
с.Межирічка
212
Херсонський НВК №33
м.Херсон
213
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
214
СЗОШ І-ІІІ ст. №2
м.Ірпінь
215
Чигиринський НВК І-ІІІ ступенів №2
м.Чигирин
216
ЗОШ І-ІІ ст. с. Прошова
с.Прошова
217
ясла-садок № 8 “Іскорка” Каховської міської ради Херсонської області
Каховка
219
НВК "Д/с-ЗОШ І-ІІІ ст."
м.Кам'янка-Дніпровська
220
Одеська СШ № 121
м.Одеса
221
Gimnaziya
м.Нова Каховка
222
ЗНЗ №10
м.Олександрія
223
Школа №5
м.Новоград-Волинський
224
Росохацька ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Росохач
225
ЗЗСО "Солонянська гімназія"
смт Солоне
226
Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
м.Нетішин
228
Розливенська ЗОШ І - ІІІ ступенів
с-ще Розлив
229
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
230
СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської
м.Горішні Плавні
232
Олешківська гімназія
м.Олешки
233
Вовчоярівський навчально-виховний комплекс
смт Вовчоярівка
234
Криворізька ЗОШ №99
Кривий Ріг
235
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Прилиманське
236
ЗШ № 6
м.Дружківка
237
Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Рівненська область
238
Крупецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Крупець
239
ЧНВК "СШ-колегіум" №3
м.Червоноград
240
Вараська ЗОШ №3
м.Вараш
241
Кам’янець-Подільська ЗОШ №7
м.Кам'янець-Подільський
243
Кілійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№3-ліцей"
м.Кілія
244
Канівська гімназія
м.Канів
245
Новогалещинська ЗОШ І-ІІІ ст.
смт Нова Галещина
246
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
247
Брусилівська гімназія
смт Брусилів
248
Будянський ліцей
смт Буди
249
ЗЗСО "Солонянська гімназія"
смт Солоне
250
СЗШ № 6
Новомосковськ
251
Новофедорівська ЗОШ І - ІІІ ст.
с.Новофедорівка
252
Васильківська ЗОШ №9
м.Васильків
253
гімназія
м.Стрий
255
КЗ "Макарівський ОК"
с.Макарове
256
Новофедорівська ЗОШ І - ІІІ ст.
с.Новофедорівка
257
Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ступенів
с.Верхня Ланна
258
Солоненський НВК
с.Солоне
259
Волноваська ЗОШ №2
м.Волноваха
260
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
м.Кагарлик
261
КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія"
м.Сватове
262
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
263
Запорізький електротехнічний коледж
Запоріжжя
264
Мелітопольська СШ №23
м.Мелітополь
265
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Мар'янівка
266
Христинівска ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Христинівка
267
Маріупольська СШ №4
м.Маріуполь
268
Бахмутська ЗОШ №7
м.Бахмут
269
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
270
КУ ССШ №7 ім. М. Савченка СМР
м.Суми
271
НВК №9 м. Хмельницького
м.Хмельницький
272
Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва
м.Київ
273
Школа №5 м. Котовськ
м.Подільськ
274
Снігурівська ЗОШ №4
м.Снігурівка
275
Ображіївський НВК
с.Ображіївка
276
Новогалещинська ЗОШ І-ІІІ ст.
смт Нова Галещина
277
Синяківська ЗОШ І-ІІ ст.
с.Синяк
279
ЗОШ №5
м.Нова Каховка
283
Фастівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5
м.Фастів
284
Новопетрівська загальноосвітня школа
с.Новопетрівка
285
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Підцир`я
с.Підцир'я
286
м.Вінниця, ліцей-інтернат
м.Вінниця
287
Червонокостянтинівська ЗШ
с.Червонокостянтинівка
288
ЗОШ І-ІІІ ст. с. Деревок
с.Деревок
289
СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов
Чернігів
290
Доброжанівська ЗОШ
с.Доброжанівка
291
Краснянська ЗОШ І-ІІ ступеня
с.Красне
292
Дніпровський технікум зварювання та електроніки
Дніпро
293
Доброжанівська ЗОШ
с.Доброжанівка
294
Херсонський НВК №33
м.Херсон
295
Широківська ЗОШ
с.Широке
297
Запорізький електротехнічний коледж
Запоріжжя
299
Добровеличківська СЗШ-інтернат
смт Добровеличківка
300
КЗ "ЛСШ І-ІІІ ступенів №8"
м.Лисичанськ
301
Липецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
с.Липецьке
302
Солодководненська ЗОШ
с.Солодководне
303
Запорізький електротехнічний коледж
Запоріжжя
304
УСЗОШ №1
м.Ужгород
305
ОНЗ "Скороходівська загальноосвітня школа"
Скороходове
306
Потаська ЗОШ І - ІІ ступенів
с.Поташ
307
ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг
м.Устилуг
308
Прилиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Прилиманське
310
Бондарівська гімназія
с.Бондарівка
311
Школа № Побузька ЗШ
смт Побузьке
312
ШСШ І-ІІІ ступенів № 1 ШМР Сумської області
Сумська область
313
Кізомиська ЗОШ І-ІIІ ступенів
с.Кізомис
315
Дунаївська ЗОШ
с.Дунаївка
316
НВК "ЗНЗ - Тернівський ліцей"
Кривий Ріг
317
Іванівська ЗОШ
с.Іванівка
318
ХСШ № 177
м.Харків
319
НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія"
смт Голованівськ
320
Матусівський НВК №2
с.Матусів
321
Волноваська ЗОШ № 4
м.Волноваха
322
Москалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Москалівка
323
Потаська ЗОШ І - ІІ ступенів
с.Поташ
324
ЗОШ І-ІІ ст. с.Мирне
с.Мирне
325
Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
с.Вербівка
326
УСЗОШ №1
м.Ужгород
327
Запорізький електротехнічний коледж
Запоріжжя
328
Надвірнянський коледж НТУ
Надвірна
329
Чугуївська загальноосвітняшкола №7
м.Чугуїв
330
Острожанська ЗОШ
с.Острожани
331
Дунаївська ЗОШ
с.Дунаївка
332
Приазовська РСШ № 1
смт Приазовське
334
ЗОШ І-ІІІст. №6
м.Жмеринка
335
Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.
с.Астраханка
336
Золотоколодязянська ЗОШ
с.Золотий Колодязь
337
Орлівський навчально-виховний комплекс
с.Орлівка
338
Веселинівська ЗОШ
смт Веселинове
340
Одеська ЗОШ № 39
м.Одеса
341
Одеський НВК № 187
м.Одеса
342
Кислицька загальноосвітня школа
с.Кислиця
343
Троcтянецька СШ І-ІІІ ступенів № 1
м.Тростянець
344
Кам’янець-Подільська ЗОШ №17
м.Кам'янець-Подільський
345
Кам’янець-Подільська ЗОШ №17
м.Кам'янець-Подільський
346
Школа І-ІІІ ступенів №294 Деснянського району міста Києва
м.Київ
347
Сидоренківська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Сидоренкове
348
Школа І-ІІІ ступенів №294 Деснянського району міста Києва
м.Київ
349
Бучанська СЗОШ № 5
м.Буча
350
Калуська СЗОШІ І-ІІІ ст. №1
м.Калуш
351
Тернопільська ЗОШ №13
м.Тернопіль
352
Черкаська ЗОШ №32
м.Черкаси
353
Черкаська ЗОШ №32
м.Черкаси
354
Черкаська ЗОШ №32
м.Черкаси
Загальна кількість класів які потрапили до рейтингу: 354 класа
  • Для відображення Вашого класу в загальному рейтингу Вам необхідно виконати наступні умови:
    - Додати більше 10 учнів в клас; - 10 учнів повинні пройти олімпіаду «Всеосвiта Осінь – 2018» ; - Додати одне або більше вражень про олімпіаду «Всеосвiта Осінь – 2018».
  • За один клас зараховується лише один унікальний голос від користувача.
  • Чим більша кількість голосів унікальних користувачів – тим вище місце в рейтингу.
  • Оновлення рейтинга відбувається один раз на добу.
  • Перші 100 класів в рейтингу на момент завершення розіграшу отримають унікальні механічні мікроскопи від компанії «Mr.Playwood»