Автор курсу

ГО "Культурний хаб"

Громадська організація "Культурний хаб" займається мистецькою та культурно-освітньою діяльністю, що направлена на популяризацію української культури та мистецтва.

Анастасія Супрун-Живодрова

Продюсер та режисер кіно\телевиробництва і відеореклами, голова Громадської організації "Культурний хаб", магістр аудіовізуального мистецтва та виробництва факультету кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв, практичний психолог (сфера медіа) факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

Сертифікат

Почніть навчання вже сьогодні й отримайте цінні знання та сертифікат за проходження курсу. Обирайте власний темп і навчайтеся у зручний для вас час. Курс створено як загальноосвітній.

* Цей курс НЕ є офіційним курсом
підвищення кваліфікації для педагогічних працівників від ТОВ «Всеосвіта».

Анотація

#Етнолюб - це освітній веб-серіал про дизайн одягу в стилі українського етно, де ведуча проєкту Марія Кобилинська - художниця та дослідниця української культури та мистецтва, подорожуючи Україною, спілкується з українськими дизайнерами, фешн-експертами, майстринями, істориками та теоретиками моди. У форматі вільного спілкування експерти дають цікаві лекції та унікальні майстеркласи. Всі знання та навички отриманні на курсі є практичними та доступними для кожного. По проходженню курсу слухачі зможуть самостійно створити всі елементи жіночого, чоловічого та дитячого гардеробу в українському етностилі, вивчити історичні аспекти розвитку українського національного вбрання, основи стилістичного підбору одягу, основи з теорії та практики сучасної моди.

Слідкуючи за соціальними мережами організації-виробника курсу, слухачі мають змогу отримати безкоштовно різні елементи одягу (вишиту сорочку, сукню, дизайнерські джинси, аксесуари, тощо), створені дизайнерами проєкту та ведучою.

Проєкт реалізується Громадською організацією "Культурний хаб" за підтримки Європейського союзу за програмою House of Europe" та є авторським проєктом режисера та продюсера Анастасії Супрун-Живодрової.

Сторінка проєкту, де відбуватимуться розіграші дизайнерського одягу:

https://www.facebook.com/CultureHubUA

Програма

Курс складається з 3 модулів, 15 відео та 15 робочих зошитів. Ведуча курсу - Марія Кобилинська подорожуватиме Україною, щоб з'ясувати історичні передумови розвитку сучасного етностилю та навчитися створювати елементи одягу в стилі українського етно власноруч. Після проходження курсу кожен слухач отримає сертифікат знань. Проєкт реалізується Громадською організацією "Культурний хаб" за підтримки Європейського союзу за програмою House of Europe"

1 модуль. Розвиток українського етностилю: від традиції до сучасності. Теорія.

2 модуль. Основи проєктування виробів з українськими автентичними мотивами. Практикум.

3 модуль. Дизайн жіночого одягу в українському етностилі. Практикум.

Новий формат для навчання, що буде цікавий кожному

Освітній веб-серіал про дизайн жіночого одягу в стилі українського етно

#Етнолюб

0200zsbm-7098-538x303.jpg

Навчальний план

Найменування розділів, модулів, тем Вид контролю

Модуль 1. Розвиток українського етностилю: від традиції до сучасності

Перший модуль присвячено історичній складовій виникнення сучасного одягу в стилі етно, а також періодизації розвитку українського національного костюма.
Модуль складається з 3 серій:
1 серія. Українське етно в сучасному розумінні.
2 серія. Символи та їх значення в українській орнаменталістиці.
3 серія. Періодизація розвитку українського народного костюма.

Вид контролю: Проєкт

Модуль 2. Основи проєктування виробів з українськими автентичними мотивами

Перед початком роботи над створенням виробів в українському етностилі потрібно опанувати базові навички з проєктування виробів, навчитися вибирати тканину, знімати мірки, засвоїти базові види ручних стібків.
У цьому модулі:
1 серія. Вибір тканини: конфекціонування тканин, що використовуються у створенні одягу в етностилі.

2 серія. Правила зняття мірок та визначення розміру.

3 серія. Інструменти для роботи над складовими костюма в етностилі.

4 серія. Види ручних стібків для пошиву одягу.

Вид контролю: Проєкт

Відгуки студентів