Всеукраїнська педагогічна рада онлайн

«Правильне завершення освітнього процесу – запорука успішного старту нового навчального року»

Онлайн-трансляція Взяти участь 10 червня
2021 року об 11:00

Реєстрація на педагогічну раду

0
Днів
0
Годин
0
Хвилин
0
Секунд

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській педагогічній раді онлайн «Правильне завершення освітнього процесу - запорука успішного старту нового навчального року», яка відбудеться 10 червня 2021 року об 11 годині. Тривалість онлайн-педради 4 години.

Запрошення через месенджери:

Ми наближаємося до завершення 2020-2021 навчального року. Цей навчальний рік, безумовно, увійде в підручники історії. У надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів опинився увесь світ, у тому числі й система освіти, яка є значною частиною суспільного життя. Масове дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для всіх: освітян, дітей, батьків.

Сьогодні, коли навчальний рік добігає свого завершення, управлінцям, керівникам закладів, учителям - доводиться шукати виходи з нестандартних ситуацій, які стосуються визначення результативності дистанційного навчання учнів, оформлення шкільної документації в умовах дистанційного режиму роботи педагогічних колективів. Уже зараз необхідно відповідально й виважено приймати рішення, які можуть стати вирішальними для майбутнього як кожного окремо взятого учня, так і галузі освіти в цілому вже в наступному навчальному році.

4 спікери

Безкоштовна участь

Інноваційний онлайн-формат

Вільний доступ до запису

Хід педагогічної ради

У наш час перебудовчі процеси в усіх сферах суспільного життя вимагають посилення демократичних засад управління закладами освіти. Як наслідок поширюються повноваження органів самоврядування, підвищується роль педагогічної ради, що є дорадчим колегіальним органом управління закладом освіти.

Карантин став викликом для всього українського суспільства. Освітня система не стала винятком.

Пандемія короновірусної інфекції спричинила низку кардинальних змін в українській освіті. Вже рік як через COVID-19 українські школярі вчаться через екран комп'ютера чи телефону.

Слід розібратися як мають реформовувати старшу школу, що відбувається зараз, що потрібно для успішної розбудови мережі профільних ліцеїв і що робити батькам, чиї діти вже в найближчому майбутньому будуть вчитися в старших класах.

Мета онлайн-педради:

найбільш раціонально й ефективно вирішувати актуальні питання навчально-виховного характеру, сприяючи розвитку творчої думки педагогічного колективу; педрада спрямована на підвищення науково-теоретичного рівня знань педагогів та удосконалення їх педагогічної майстерності; у цьому випадку вона виступає як важлива форма підвищення кваліфікації.

Присутні і запрошені на педагогічну раду

менеджери освіти будь-якого рівня, методисти методичних кабінетів (центрів), методисти закладів освіти, вчителі, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, класні керівники, психологи, батьки та всі небайдужі до процесу навчання.

Порядок денний

Реєстрація на педагогічну раду

Ви маєте можливість отримати сертифікат ще:
0
Днів
0
Годин
0
Хвилин
0
Секунд
Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на педагогічну раду. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації.

Педагогічна рада буде доступна у запису з доданими субтитрами.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається педагогічна рада в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається онлайн-педрада в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у онлайн-педраді була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів онлайн-педради
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 4 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході

99 грн

Активувати пакет