Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Всеукраїнська педагогічна рада онлайн

«Правильне завершення освітнього процесу – запорука успішного старту нового навчального року»

Онлайн-трансляція Взяти участь 10 червня
2021 року об 11:00

Реєстрація на педагогічну раду

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській педагогічній раді онлайн «Правильне завершення освітнього процесу - запорука успішного старту нового навчального року», яка відбудеться 10 червня 2021 року об 11 годині. Тривалість онлайн-педради — 4 години.

Запрошення через месенджери:

Ми наближаємося до завершення 2020-2021 навчального року. Цей навчальний рік, безумовно, увійде в підручники історії. У надзвичайних умовах жорстких карантинних заходів опинився увесь світ, у тому числі й система освіти, яка є значною частиною суспільного життя. Масове дистанційне навчання в умовах ізоляції стало викликом для всіх: освітян, дітей, батьків.

Сьогодні, коли навчальний рік добігає свого завершення, управлінцям, керівникам закладів, учителям - доводиться шукати виходи з нестандартних ситуацій, які стосуються визначення результативності дистанційного навчання учнів, оформлення шкільної документації в умовах дистанційного режиму роботи педагогічних колективів. Уже зараз необхідно відповідально й виважено приймати рішення, які можуть стати вирішальними для майбутнього як кожного окремо взятого учня, так і галузі освіти в цілому вже в наступному навчальному році.

4 спікери

Безкоштовна участь

Інноваційний онлайн-формат

Вільний доступ до запису

Хід педагогічної ради

У наш час перебудовчі процеси в усіх сферах суспільного життя вимагають посилення демократичних засад управління закладами освіти. Як наслідок поширюються повноваження органів самоврядування, підвищується роль педагогічної ради, що є дорадчим колегіальним органом управління закладом освіти.

Карантин став викликом для всього українського суспільства. Освітня система не стала винятком.

Пандемія короновірусної інфекції спричинила низку кардинальних змін в українській освіті. Вже рік як через COVID-19 українські школярі вчаться через екран комп'ютера чи телефону.

Слід розібратися як мають реформовувати старшу школу, що відбувається зараз, що потрібно для успішної розбудови мережі профільних ліцеїв і що робити батькам, чиї діти вже в найближчому майбутньому будуть вчитися в старших класах.

Мета онлайн-педради:

найбільш раціонально й ефективно вирішувати актуальні питання навчально-виховного характеру, сприяючи розвитку творчої думки педагогічного колективу; педрада спрямована на підвищення науково-теоретичного рівня знань педагогів та удосконалення їх педагогічної майстерності; у цьому випадку вона виступає як важлива форма підвищення кваліфікації.

Присутні і запрошені на педагогічну раду

менеджери освіти будь-якого рівня, методисти методичних кабінетів (центрів), методисти закладів освіти, вчителі, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, класні керівники, психологи, батьки та всі небайдужі до процесу навчання.

Порядок денний

Реєстрація на педагогічну раду

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на педагогічну раду. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації.

Педагогічна рада буде доступна у запису з доданими субтитрами.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається педагогічна рада в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається онлайн-педрада в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у онлайн-педраді була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів онлайн-педради
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 4 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході

129 грн

Активувати пакет