Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція

«Освітній практикум: безбар'єрне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами»

Онлайн-трансляція Взяти участь 10 квітня
2021 року о 10:00

Реєстрація на конференцію

До уваги працівників закладів освіти!

10 квітня 2021 року о 10 годині відбудеться Всеукраїнська онлайн-конференція для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти. Тема онлайн-конференції «Освітній практикум: безбар'єрне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами».

Запрошення через месенджери:

10 експертів-спікерів

Безкоштовна участь

Інноваційний онлайн-формат

Вільний доступ до запису

Головна тема конференції

Україною ратифіковано основні міжнародні документи у сфері забезпечення прав дітей та прав людей з інвалідністю, згідно зі світовими стандартами освіти, соціального захисту та охорони здоров’я. Стаття 24 Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, визначає обов’язок держави щодо реалізації інклюзивної моделі освіти. Інклюзивна модель освіти передбачає отримання освіти учнями або студентами з інвалідністю та учнями або студентами з особливими освітніми потребами, в умовах коли вони навчаються в загальному освітньому середовищі за місцем свого проживання. Це є альтернативою інтернатній системі, за якою вони утримуються та навчаються окремо від інших дітей, або домашньому та індивідуальному навчанню.

Переваги інклюзивного навчання:

Усуваються бар’єри в системі освіти та системі підтримки дітей з особливими потребами.

Батьки залучені до процесу навчання.

Діти з особливими освітніми потребами отримують можливість для нормальної соціалізації, розвитку своїх сильних сторін і талантів та подальшої інтеграції в суспільство, вступ до професійних та вищих навчальних закладів.

У дітей з особливими освітніми потребами формуються соціальні компетенції для налагодження дружніх стосунків з ровесниками у школі та поза її межами; моделюються належні способи взаємодії з колективом.

Створюється атмосфера спокійного прийняття відмінностей інших людей. Реалізація права дітей з особливими освітніми потребами рівного доступу до якісної освіти вимагає забезпечення безбар'єрного доступу до закладів освіти та організації безпечного інклюзивного освітнього середовища.

(Інформаційний посібник «Новий освітній простір. Безбар'єрність)

Мета конференції:

розкрити особливості створення безбар’єрного середовища закладу освіти, що було б найсприятливішим для адаптації дітей з інвалідністю в умовах освітнього середовища; формувати поняття інклюзивного освітнього середовища, підвищення рівня обізнаності суспільства з питань інклюзії, розуміння переваг та розвитку позитивного ставлення до впровадження інклюзивної освіти, надавати методичну допомогу педагогічним працівникам закладів освіти щодо організації надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, проаналізувати досвід роботи педагогів-практиків, експертів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, батьків дітей з ООП та надати конкретні поради щодо роботи в інклюзивних класах.

Для кого ця конференція

запрошуємо до участі у Всеукраїнській онлайн-конференції менеджерів освіти будь-якого рівня (заступників директорів, директорів шкіл, методистів), учителів-предметників, вихователів, соціальних педагогів, асистентів учителя, корекційних педагогів, психологів, батьків та усіх, кому не байдужий розвиток інклюзивної освіти в Україні.

Програма та доповідачі онлайн-конференції

Реєстрація на конференцію

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на конференцію. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації.

Конференція буде доступна у запису з доданими субтитрами.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у конференції була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів конференції
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 10 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході

299 грн

Активувати пакет