Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

До уваги освітян!
Всеукраїнська онлайн-конференція
Сучасні підходи до організації
виховної роботи в закладах освіти
Програма підвищення кваліфікації Обговорення

До уваги працівників закладів освіти!

03 грудня 2020 року об 11 годині відбудеться Всеукраїнська онлайн-конференція для педагогічних працівників. Тема онлайн-конференції «Сучасні підходи до організації виховної роботи в закладах освіти».
Адреса проведення:
Київ
Оболонська набережна, 19

03 грудня
2020 року

Початок об 11:00

«Найкращий учитель для дитини той, хто духовно спілкується з нею, забуває, що він учитель, і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий учитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає могутнім знаряддям впливу на особистість, яка розвивається».

В. О. Сухомлинський

Про конференцію

7 експертів-спікерів
Інноваційний
онлайн-формат
Безкоштовна участь
Вільний доступ до запису

На сьогодні ключовими в суспільстві та системі освіти, зокрема повної загальної середньої освіти, є процес становлення Нової української школи, яка має закласти її новий зміст на основі формування компетентностей, ціннісних ставлень і суджень дітей та учнівської молоді, необхідних для успішної самореалізації як «особистість цілісна, всебічно розвинена й здатна до критичного мислення, патріот з активною позицією, новатор, здатний з мінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя». Виховний процес, як наголошується в Концепції Нової української школи, має стати невід’ємною складовою всього освітнього процесу, проходячи наскрізно як через навчальні п редмети, так і систему позакласної, позашкільної роботи.

Виховання по-старому не зможе вписатися в оновлений освітній простір для дітей нового покоління.

У контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи та захисту дітей у закладі освіти: слід зробити все, що допоможе дітям відновити відчуття безпеки; потрібно бути готовими до непростих запитань з боку здобувачів освіти. Учні мають відчувати, що вчителі готові їх вислухати, допомогти проаналізувати відчуття та досвід.

Посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання передбачає використання у виховній роботі з учнями кращих традицій та звичаїв українського народу.

! Мета конференції

підвищити теоретичний, практичний та науково-методичний рівні підготовки педагогічних працівників із питань психології та педагогіки; розкрити принципові підходи до виховання й соціалізації учнів; озброїти класних керівників сучасними виховними технологіями та знаннями сучасних форм і методів роботи; сприяти роботі у набутті дітьми та молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства; допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації.
! Запрошуємо

до участі у Всеукраїнській онлайн-конференції адміністративних працівників закладів освіти, методистів методичних кабінетів (центрів), методистів закладів освіти, учителів/викладачів, педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, класних керівників, психологів, керівників гуртків, батьків та всіх небайдужих до процесу виховання.

Програма та доповідачі онлайн-конференції

Реєстрація на конференцію

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на конференцію. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації

Конференція буде доступна у записі. Після завершення до відео будуть додані субтитри.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у конференції була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів конференції
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 8 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході

249 грн

Активувати пакет