Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Оцінювання професійного розвитку педагогічних працівників ЗЗСО під час атестації за новими вимогами: методичні рекомендації
»
Взяти участь Всі події
До уваги освітян!
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція
Очікування та перспективи освітнього
процесу у 2020/2021 навчальному році
Методичні рекомендації Програма підвищення кваліфікації Обговорення

До уваги освітян!

27 серпня 2020 року об 11 годині відбудеться Всеукраїнська серпнева онлайн-конференція педагогічних працівників. Тема онлайн-конференції «Очікування та перспективи освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році».
Адреса проведення:
Київ
Оболонська набережна, 19

27 серпня
2020 року

Початок об 11:00

Про конференцію

10 експертів-спікерів
Інноваційний
онлайн-формат
Безкоштовна участь
Вільний доступ до запису

Основною метою проведення Всеукраїнської онлайн-конференції є підготовка до організованого початку нового навчального року, ознайомлення з рекомендаціями для забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу та удосконалення методичного забезпечення викладання предметів відповідно до головних пріоритетних завдань сучасної системи освіти, визначених нормативними документами Міністерства освіти i науки України на 2020/2021 навчальний рік.

Цьогоріч світ зіткнувся з новою реальністю та невизначеністю. Саме час поговорити про нові підходи, готовність реагувати на нові виклики часу, змінюватись. Пандемія Covid-19 створила нові освітні виклики та поставила нові питання. Серед них – як підтримувати безперервність освіти в таких умовах?

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян. Наразі щорічні робочі зібрання педагогів відбуваються у форматі онлайн. Сподіваємося, що матеріали цієї онлайн-конференції допоможуть вам у підготовці до 2020/2021 навчального року.

! Мета конференції

Підготовка до організованого початку нового навчального року, ознайомлення з рекомендаціями для забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу та удосконалення методичного забезпечення викладання предметів відповідно до головних пріоритетних завдань сучасної системи освіти, визначених нормативними документами Міністерства освіти i науки України на 2020/2021 навчальний рік.
! Запрошуємо

Адміністративних працівників закладів освіти, методистів методичних кабінетів (центрів), методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти, учителів та вихователів.

Програма та доповідачі онлайн-конференції

Реєстрація на конференцію

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на конференцію. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації

Конференція буде доступна у записі. Після завершення до відео будуть додані субтитри.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Програма підвищення кваліфікації
  ?
  Щоб участь у конференції була зарахована Вам у підвищення кваліфікації, роздрукуйте програму і додайте її до сертифікату під час захисту на педагогічній раді Вашого закладу освіти.
 • Доступ до матеріалів конференції
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Доступ до методичних рекомендацій
  ?
  Методичні рекомендації
 • Сертифікат учасника 10 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході
199 грн
Активувати пакет