Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

До уваги освітян!
Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція
Організація освітнього процесу
у закладі дошкільної освіти
Електронна версія матеріалів виступів Обговорення Програма підвищення кваліфікації

До уваги працівників ЗДО!

21 липня 2020 року об 11 годині відбудеться Всеукраїнська онлайн-конференція для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. Тема онлайн-конференції «Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти».
Адреса проведення:
Київ
Оболонська набережна, 19

21 липня
2020 року

Початок об 11:00

В. Сухомлинський відзначав:
«Виховання — це людські стосунки. Хороший педагог – це насамперед людина, яка любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, вірить у те, що кожна дитина може стати доброю людиною, вміє дружити з дітьми, бере близько до серця дитячі радощі і прикрощі, знає душу дитини, ніколи не забуває, що він сам був дитиною».

Про конференцію

10 експертів спікерів
Інноваційний онлайн-формат
Безкоштовна участь
Вільний доступ до запису

Головна мета національної дошкільної освіти – створити сприятливі умови для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку в неї ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу.

Дошкільна освіта є важливим етапом для цілісного розвитку дитини. Нині її зміст органічно пов’язаний з ідеями Нової української школи: він забезпечує наступність між дошкільною та початковою освітою в умовах шкільної реформи.

В Україні дошкільна освіта є обов'язковою частиною у системі безперервного навчання. Відповідальність за навчання дитини у дитсадку несуть її батьки або особи, які їх замінюють, та навчальні заклади, де діти перебувають.

Завданнями дошкільної освіти є:

 • збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини;
 • виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, регіональних мов або мов меншин та рідної мови, національних цінностей Українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;
 • формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;
 • виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;
 • здійснення соціально-педагогічного патронату сім'ї.
! Мета конференції

Підвищити рівень практичної підготовки педагогів щодо питань виховання дошкільників в умовах сьогодення, сприяти обміну досвідом між педагогами, підвищенню їхньої професійної майстерності, вдосконаленню комунікативних здібностей, формувати вміння працювати згуртовано й знаходити оптимальні рішення у разі виникнення проблемних ситуацій, підвищувати рівень знань і вмінь щодо організації освітньої діяльності дітей дошкільного віку.
! Запрошуємо

Адміністративних працівників закладів дошкільної освіти, методистів методичних кабінетів (центрів), методистів закладів дошкільної освіти, вихователів, музичних керівників, інструкторів фізкультури закладів дошкільної освіти.

Програма та доповідачі онлайн-конференції

Реєстрація на конференцію

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на конференцію. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації

Конференція буде доступна у записі. Після завершення до відео будуть додані субтитри.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»
 • Доступ до онлайн-трансляції
  ?
  Ви зможете переглянути як відбувається конференція в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
 • Доступ до матеріалів конференції
  ?
  Електронна версія матеріалів виступів
 • Сертифікат учасника 10 ак.год.
  ?
  Документ, що засвідчує участь у сертифікованому заході

299 грн

Активувати пакет