Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 14:00
Семінар:
«
Завершення навчального року та підготовка до наступного в умовах воєнного стану: законодавство, досвід, практика
»
Взяти участь Всі події

Всеукраїнський науково-методичний онлайн-форум

«Розвиток позашкільної освіти в контексті сучасних освітніх тенденцій: спроби відповісти на деякі запитання»

Онлайн-трансляція Взяти участь 07 жовтня
2021 року об 11:00

Реєстрація на науково-методичний онлайн-форум

Шановні колеги!

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському науково-методичному онлайн-форумі «Розвиток позашкільної освіти в контексті сучасних освітніх тенденцій: спроби відповісти на деякі питання», який відбудеться 07 жовтня 2021 року об 11 годині. Тривалість науково-методичного онлайн-форуму — 8 годин.

Запрошення через месенджери:

8 спікерів

Безкоштовна участь

Інноваційний онлайн-формат

Вільний доступ до запису

Про онлайн-форум

Позашкільна освіта є невід’ємним складником системи освіти, визначеної Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», і спрямована на розвиток здібностей дітей та молоді у сфері освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту, технічної та іншої творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації, подальшої самореалізації та/або професійної діяльності.

Місія позашкільної освіти полягає у розвитку здібностей дітей та молоді у сфері освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту, технічної та іншої творчості, здобуття ними первинних професійних знань, вмінь і навичок, необхідних для їх соціалізації, подальшої самореалізації та/або професійної діяльності.

Мета:

ознайомити з подальшими національними перспективами розвитку позашкілля, обговорити найбільш актуальні питання у сфері позашкільної освіти, організації інклюзивної освіти, науково-методичного забезпечення позашкільної освіти, методичного супроводу тощо.

Запрошуємо:

директорів, заступників директорів, методистів позашкільної освіти а також представників, Міжнародної Асоціації позашкільної освіти, Асоціації позашкільних навчальних закладів України, працівників органів управління освітою, закладів освіти, наукових установ, громадськості України.

Програма та доповідачі

Реєстрація на науково-методичний онлайн-форум

Оберіть пакет послуг та зареєструйтесь на науково-методичний онлайн-форум. Ви зможете змінити пакет на «Стандартний» навіть після реєстрації.

Науково-методичний онлайн-форум буде доступний у запису з доданими субтитрами.

Реєстрацію завершено
Пакет
«Базовий»
  • Доступ до онлайн-трансляції
    ?
    Ви зможете переглянути як відбувається науково-методичний онлайн-форум в режимі реального часу в будь-якій точці світу.
Безкоштовно
Реєстрацію завершено
Пакет
«Стандартний»

249 грн

Активувати пакет