Новий навчальний рік це завжди трохи сумно – літо закінчилося, сонце швидше заходить, стає холодніше. Проте він несе не менше радості – нові знайомства, відкриття, нові емоції.
Тепер нам знову треба більше встигати, більше тримати в голові та продукувати більше ідей. Тому ми бажаємо кожному з вас сил, натхнення та терпіння. Хай кожен день приносить вам, вчителі та батьки, радість та усмішки, щоб ви могли віддавати це дітям. Адже, як казав В. О. Сухомлинський, щоб дати учням іскорку знань, треба поглинути ціле море світла.
Ми бажаємо вам підтримки від ваших колег, батьків, учнів та ваших дітей. Тільки з підтримкою людина може впоратися з усім. Як казала міністерка Ганна Новосад, будь-які зміни чи реформи можна робити лише разом, лише в команді.
Ми бажаємо вам психічного та фізичного здоров’я. Прислухайтеся до себе, робіть щось приємне для себе, даруйте собі маленькі радості. Тільки щасливі та здорові вчителі та батьки зможуть виховати здорову та щасливу націю. І завжди пам’ятайте головне правило рятувальників: врятуй спочатку себе, бо коли ти будеш в небезпеці, ти вже нікому не допоможеш.
Окремо хочемо звернутися до батьків першачків та самих дітей. Перед вами відкривається новий незвіданий та безмежний світ знань, людей та інших цікавостей. Вам може бути важко, та не здавайтеся. Відкрийтесь назустріч новому та будьте поруч одне з одним. І тоді цей новий досвід принесе вам багато щасливих моментів.
Дорогі освітяни, батьки та учні, хай вам щастить у нову навчальному році. Залишайтеся разом зі «Всеосвітою».
Головна редакторка:
Литвиненко Леся Анатоліївна