З метою запобігання грипу та інших ГРВІ у деяких містах України школи закриваються на карантин. За даними Центру громадського здоров’я МОЗ найнесприятливіша ситуація склалась у Чернігові – у місті закриті заклади освіти, а кількість хворих щоденно невпинно зростає.
Станом на 30 січня на карантин зачинено 31 школу у Миколаєві. Міська влада запевняє, що епідеміологічний поріг не перевищено. У Чернівцях з 29 січня до 7 лютого оголошено карантин у всіх закладах загальної середньої освіти. Прес-служба міської ради міста Шостка також оголосили про закриття шкіл на карантин, який триватиме до 1 лютого. У Києві призупинено освітній процес у 36 школах. Міський голова міста Житомира Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що з 30 січня у школах, ПТУ та закладах позашкільної освіти – карантин.
На сайті МОЗ з’явилась нова інформація щодо кількості захворювань людей на грип та ГРВІ:

МОЗ нагадує, щорічна вакцинація від грипу – це найкращий спосіб зменшити ризик захворювання і серйозних ускладнень.
Нагадаємо, раніше “Всеосвіта” писала про те, що невакциновані діти не можуть відвідувати дитсадки та школи.
Посилання на МОЗ: http://moz.gov.ua/
Користувач:
Хшанович Катерина Олегівна