18 червня 10:58
25 0
3

Глобальні оновлення на Всеосвіті 💎

З 1 вересня 2024 року на Всеосвіті відбудуться оновлення інструментів. Ми підготували детальний опис, чому пакет «🔔Базовий +» так само вигідний, як і платний пакет «💎Преміум» та які саме розділи матимуть оновлений доступ.

Всеосвіта оновлюється, а це означає, що ваш улюблений портал стане ще кращим! Перш за все інформуємо, що Всеосвіта, як і раніше, гарантує безбар'єрний доступ до всіх інструментів. У пакеті Базовий + ви гарантовано матимете доступ для проведення тестувань, уроків, вебквестів тощо. Всі інструменти Всеосвіти, як і раніше, будуть доступні безплатно і лише деякі покращені функції матимуть доступ за наявності пакета Преміум.

Зміни відбуваються у зв'язку з ростом проєкту та необхідності у збільшені фінансування на підтримку всіх інструментів.

з 1 вересня 2024 року вступають в дію оновлення на Всеосвіті

Для Закладів освіти Всеосвіта підготувала окремий пакет Корпоративний Преміум + АІКОМ. Під'єднати ваш Заклад освіти до Корпоративного пакета можна на сторінці Преміум натиснувши кнопку «Залишити заявку на активацію» у таблиці з планом підписки. Залишаючи заявку ми підготуємо договір та зв'яжемося з вами для узгодження інформації.


Причини оновлення доступів до інструментів

Протягом року ми просили користувачів підтримувати Всеосвіту підвищуючи кваліфікацію у розділах Вебінари та Курси. На сторінці створення тестів ми додатково інформували, що підтримка конструктора тестів/уроків/вебквестів відбувається коштом підвищення кваліфікації у вищезазначених розділах. Проте з початком великої війни освітній ринок стрімко звузився. Кількість користувачів, які підвищували кваліфікацію на Всеосвіті значно скоротилася, а навантаження на сервери зросло.

Як суб'єкт підвищення кваліфікації Всеосвіта всі свої прибутки завжди вкладала у розвиток своїх освітніх інструментів. Проте бізнес більше не здатен конкурувати з безплатними масовими курсами підвищення кваліфікації від держави. Паралельно з тим почали з'являтися сервіси, що пропонують купити години на формальні курси.

В результаті оборотних коштів, які раніше надходили з платних розділів, більше не вистачає на утримання всього порталу, а саме інноваційних інструментів (тестів, уроків, вебквестів). Саме тому наша команда розробила екстрений план дій і за пів року до старту нового навчального сезону оголосити про необхідність впровадити Преміум підписку на всі розділи інструментів. Для користувачів, які цінують якість Всеосвіти, це можливість інвестувати в розвиток Всеосвіти та підтримку всі безплатні Базові + інструменти.

До 1 вересня 2024 року ми пропонуємо оформити передзамовлення на Преміум з максимальною знижкою 990 грн[12 міс. x 82,50 грн], як бонус, ви отримаєте ранній доступ до нових функцій, які ми вже розробляємо, а початок підписки почне рахуватися лише з 1 вересня 2024 року та діятиме до 1 вересня 2025 року.

Розуміючи, що не всі користувачі порталу зможуть оформити Преміум підписку, ми підготували унікальну пропозицію — Базовий + пакет, що передбачає безплатний доступ до всіх базових інструментів. Ми гарантуємо, що навіть у Базовому + пакеті ви все одно матимете у 1,5 раза більше переваг ніж на інших аналогічних платформах.


Увага, для учнів нічого не зміниться! На Всеосвіті абсолютно відсутня реклама у навчальних матеріалах. Ба більше, на Всеосвіті відсутня реєстрація для учнів, робота з завданнями відбувається по унікальному коду доступу, який генерує вчитель.


Розберімо кожне оновлення та чому пакет Базовий + є гідною альтернативою навіть закордонним платним схожим платформам.


БАЗОВИЙ +


Пакет «Базовий +» надає безплатний доступ до всіх інструментів у базовому форматі: Електронні журнали, Конструктор уроків, Конструктор тестів, Конструктор вебквестів, Qr-код, Редактор сертифікатів.

Розберімо детально кожен базовий інструмент.

Електронний журнал буде доступний для особистого використання. В Базовий + пакеті ви не зможете надавати корпоративний доступ до створених класів, проте ви і надалі без обмежень зможете видавати будь-які базові тести, вебквести, уроки через Електронний журнал та через Кабінет тестування.

У користуванні бібліотеками Всеосвіти зміни не відбудеться і якщо, наприклад, ви придбаєте платний тест з Преміум запитаннями, то зможете так само без наявності Преміум акаунта видати цей тест на проходження своїм учням через Електронний журнал чи Кабінет тестування.

Купуючи в бібліотеці будь-який тест з Преміум запитаннями ви можете без обмежень видавати такий тест у Базовому + пакеті.

Ви не зможете, як раніше, видати тестування своїм учням без Преміум підписки, якщо ваш тест містить Преміум запитання. Проте ви й надалі зможете без обмежень видавати власні тестування з базовими типами запитань.

В Уроках все залишається без змін, але до 1 вересня будуть додані додаткові нові Преміум функції.

У Редакторі сертифікатів будуть доступні п'ять базових сертифікатів.

Скорочувач посилань/Qr-кодів залишається без змін у базовому пакеті і передбачає генерацію до 10-ти вічних кодів.

Створення та видача Вебквестів також залишається без змін, але передбачає корисні оновлення.

У Базовому + профілі ви матимете на Всеосвіті необмежений доступ до всіх бібліотек[1], зможете користуватися Електронним журналом[2], створювати та видавати тестування[3], створювати та видавати уроки[4] й домашні завдання, створювати та видавати вебквести[5]. Ви і надалі зможете створювати персональні сертифікати[6], генерувати безплатні динамічні короткі посилання/Qr-коди[7], брати участь у платних конкурсах[8], олімпіадах та безплатній олімпіаді з української мови[9]💙💛. Ваші учні так само без обмежень матимуть доступ до свого електронного щоденника[10] та всіх виданих навчальних матеріалів.

Десять інструментів будуть доступними й надалі в Базовому + пакеті безплатно.

За вашим акаунтом також зберігається доступ до всіх архівів та документів.


Важливо!

На Всеосвіті відсутня реклама для учнів. Доступ до завдань вчителя відбувається без реєстрації та зайвих елементів інтерфейсу. Створюючи, наприклад, уроки ви і надалі маєте можливість через наш редактор вбудовувати відео, аудіо, зображення, тести і навіть вбудовувати навчальні ігри з професійних сервісів і все це без реклами.

Плюс (+) у Базовому пакеті означає виняткові переваги для користувачів Всеосвіти навіть без використання Преміум підписки.ПРЕМІУМ


Обираючи Преміум пакет, ви отримуєте додаткові можливості. Вже зараз це необмежені і без організаційного внеску доступ до всіх конкурсів та Генератора практичних завдань.

Зверніть увагу, Преміум підписка діє тільки на інструменти та не стосується таких розділів як: вебінари, курси, конференції, марафони, семінари, олімпіади, підготовка до НМТ (в розробці), бібліотека методичних матеріалів, ПРО акаунт та маркетплейс — користування всіма цими розділами залишається без змін.


Конструктор тестів

Видавати тест з Преміум запитаннями буде доступно за наявності Преміум підписки. Проте, якщо ви купите тест з бібліотеки, то зможете видавати його з Преміум запитаннями і в Базовому + профілі. Свої власні тести з Преміум запитаннями ви зможете видавати тільки за наявності Преміум підписки. Створювати будь-які тести на всі типи запитань ви зможете і надалі без обмежень.

Необхідність Преміум підписки передбачається лише в момент, коли ви створюєте тестування з власних тестів для видачі учням. У Базовому + режимі ви без перешкод видаватимете тестування з Базовими запитаннями.

В Преміум пакеті всі розділи зазнають оновлення та поліпшення. Поліпшення зазнають і раніше створені типи запитань в тестах.

Конструктор уроків

До 1 вересня 2024 року в уроках з'явиться можливість вбудовувати блок з запитаннями у будь-який модуль уроку. Наприклад, виконуючи урок учень зможе одразу на бачити вбудоване запитання, натиснути на відповідь та таким способом перевірити себе. Вчитель завжди зможе бачити та контролювати всі дії учня.

Також з'явиться функція поступового відкриття наступного завдання. Модульна система завдань в уроці передбачатиме поступове відкриття наступного блоку, що сприятиме послідовному виконанню теоретичного, практичного та тестового модулів.

Що важливо, вчитель в уроках бачить всю успішність своїх учнів та може вчасно вплинути на покращення результатів навчання. 

Сьогодні інструмент електронних уроків є дієвим способом контролю освітніх втрат.

Електронний журнал

У Преміум підписці ви і надалі зможете надавати корпоративний доступ до спільного користування Електронними журналами.

Для закладів освіти користування електронним журналом з корпоративним доступом коштуватиме вартості Преміум підписки [1200 грн в рік]. Оформлюючи Преміум ви, як організатор, можете підключати до корпоративного користування журналом весь свій педагогічний колектив. Доступ до журналу можна надавати користувачам з Базовою + підпискою. Преміум підписка необхідна лише у випадку, якщо вчитель захоче користуватися Преміум опціями в інструментах.

Вебквести

З Преміум підпискою ви матимете виняткову можливість копіювати вебквести з загальної бібліотеки.

Qr-коди та скорочувач посилань

В базовому тарифі ви можете використовувати до 10 Qr без жодних обмежень.

Якщо ви маєте понад 10 Qr, то при переході по них може з'являтися проміжна сторінка з корисною інформацією від Всеосвіти та її партнерів.

Активуйте Преміум, щоб використовувати до 1000 Qr без обмежень та проміжних сторінок при переході.

Нагадуємо, створюючи Qr-коди ви автоматично створюєте короткі посилання зі статистикою переходів. Ви завжди можете швидко оновити вміст короткого посилання. Наприклад, у вас на дошці висить один великий Qr-код, який щодня веде на нову сторінку з інструкцією. Ви у своєму кабінеті можете без обмежень змінювати вміст створеного короткого посилання. Це прекрасний робочий інструмент для створення вічних динамічних посилань та додатково інструмент для аналітики переходів. До речі, замість посилання ви можете використовувати просто інформаційний текст.

Редактор сертифікатів

Редактор сертифікатів дозволяє створювати будь-які нагородні документи зі всіма необхідними мітками для подальшого автоматичного використання.

Наприклад, маючи шаблон сертифіката ви можете додати код цього сертифіката у тестування і ваші учні/студенти/колеги автоматично отримуватимуть у кінці тестування сертифікат зі своїм ім'ям, датою, оцінками тощо.

Вбудовувати автоматичні сертифікати можна у наступні розділи: тести, уроки, вебквести, курси.

Конкурси

Роблячи передплату на Преміум 🦸‍♂️🦸‍♀️, ви без обмежень та без оргвнеску видаватимете своїм учням будь-які конкурси присвячені національно патріотичній тематиці, екології, безпеці тощо.

Преміум акаунт надає вам повний безліміт до всіх освітніх конкурсів ⭐ → konkurs.

Генератори практичних завдань

Це новий розділ для генерації дизайнерських практичних завдань. Розділ доступний тільки користувачам Преміум пакету.

Відтепер швидко та преміально ви можете згенерувати дизайнерські практичні завдання високої якості та у зручному PDF та JPG форматах. Вже доступно 21 генератор практичних завдань з математики, мови, читання, логіки та інших предметів.

Для прикладу візьмемо щойно згенеровані завдання. Створити їх у нас пішло менш як 5 хвилин.

Генератори практичних завдань стануть неоціненним інструментом для батьків дошкільників та учнів початкових класів.

Викиньте дитячі гаджети, наші робочі аркуші допомагатимуть вам розвивати творчі та когнітивні здібності дитини, сформують позитивне ставлення до навчання, поліпшать розумову діяльність та ерудицію. Практичні завдання допоможуть формувати правильний гарний почерк, адже ми використовуємо український шрифт прописів, що відповідає всім вимогам правильного письма та з'єднання літер.

Читання, письмо, математика та логіка — це основа наших генераторів, які будуть доступні для вас без обмежень у пакеті Преміум.

Картка «Учасник Преміум клубу Всеосвіта»

Користувачі, які підтримають Всеосвіту та інвестують в Преміум акаунт матимуть додатково електронну картку «Учасник Преміум клубу Всеосвіта». З цією карткою буде доступна 20% знижка на всі інші сервіси Всеосвіти, які не передбачають доступу по преміум підписці (наприклад: олімпіади, підвищення кваліфікації, курси НМТ).КОРПОРАТИВНИЙ

Преміум + АІКОМ

Підключаючи мінімальний пакет Корпоративний Преміум + АІКОМ ваш Заклад освіти матиме від 5 преміум акаунтів + необмежену кількість педагогів з базовими профілями.

Тобто, мінімальна вартість підключення  вашого закладу освіти до Електронних журналів Всеосвіти + інтеграція з АІКОМ вартуватиме всього 9000 грн на рік не залежно від кількості вчителів з базовими акаунтами та не залежно від кількості учнів.

За бажанням, ваш Заклад освіти може збільшити кількість Преміум акаунтів.

У пакеті Преміум + АІКОМ також буде унікальний корпоративний доступ до копіювання з правильними відповідями тестів колег з загальної бібліотеки.

Доступ до активації Преміум + АІКОМ буде відбуватися тільки по договору через ваш заклад освіти. Наразі ця функція в розробці і буде доступна на початку літа.


Пропозиція для шкіл біля фронтових територій

Шановні колеги, ми розуміємо, що в умовах війни не всі школи можуть скористатися Преміум або Преміум + АІКОМ.

Для безплатного підключення на сторінці Преміум потрібно «Залишити заявку на активацію». У формі є поле з можливістю залишити коментар, напишіть, що ви хочете скористатися Преміум для шкіл, які знаходяться біля фронтових територій. Якщо ваш Заклад освіти розташований на тимчасово окупованій території, на якій ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окуповані російською федерацією (наказ Мінреінтеграції № 309 від 22.12.2022), зазначте код ТОТ і ми надамо вам можливість оформити безоплатну підписку.


ДЯКУЄМО!

Протягом шести років ви щодня підтримували розвиток Всеосвіти. Ми завжди наголошували, що створюємо цей портал з єдиною метою — створити найкращу українську платформу для своїх українських освітян, які і є інвесторами цього проєкту.

За останні два роки ми переосмислили вектор формування Всеосвіти. Ми поліпшили якість контенту в усіх розділах підвищення кваліфікації, запросили до співпраці нових досвідчених спеціалістів, створили антиплагіатну команду всередині всіх бібліотек та кардинально змінили формат учнівських олімпіад унеможлививши списування. Ми зробили все це, бо прислуховуємося до ваших порад та пропозицій.

Ми і надалі будемо працювати, щоб користувачі Всеосвіти мали найліпшу якість та можливість не тільки користуватися преміальними інструментами, але і мати додатковий офіційний прибуток на авторському контенті, зручно та якісно підвищувати кваліфікацію, безперешкодно користуватися неоціненними знаннями своїх колег.

Наша всеосвітянська команда дякує ВАМ та сподівається на подальшу співпрацю в оновленому форматі. Будемо раді відповісти на ваші запитання та зробимо все можливе, щоб навіть у Базовий + пакеті ви відчули нашу щиру турботу.