Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

26 січня 2021 о 19:00
1 0

Дистанційне навчання: як ставляться педагоги до нової онлайн-реальності

Перехід на дистанційне навчання – це не тільки про зміну формату, це про зміну епох. У надзвичайно короткі терміни усі учасники освітнього процесу, й насамперед вчителі, були змушені адаптуватися до нових умов роботи. Впровадження дистанційного формату не минулося без труднощів.

Вчителі зазначають, що підготовка до кожного дистанційного заняття потребує набагато більше часу і сил ніж проведення звичайного уроку у школі.

Значна частина педагогів ділиться у соцмережах власним досвідом організації онлайн-освіти, й не завжди цей досвід можна назвати позитивним. Традиційні уроки за партами перетворилися на проблемний відеозв'язок, який працює зі збоями, а спілкування з учнями – на нескінченні повідомлення у месенджерах.


«Всеосвіта» підготувала 8 запитань, аби краще розібратися у цій темі й підготувати матеріал з актуальними статистичними даними у цьому питанні 👇

Долучайтеся до нашого опитування, діліться власними думками, залишайте коментарі й вже наступного тижня ми дізнаємося, що думає наша спільнота з приводу такого навчання.