Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

21 січня 2021 о 09:59
1 0

Вчителюй креативно: добірка яскравих образів педагогинь, які вони створили власноруч

Естетика в одязі – це перш за все емоційна складова. Завдяки їй учні краще сприймають вчителя як друга.

Всупереч ковід-настрою, вимушеним обставинам 2020-2021 років пандемії, дистанційному стресовому формату навчання, у вчителів ніколи не згасає творча іскра і бажання мотивувати своїх учнів. Насамперед вони демонструють це через свій образ. Тому педагоги постійно креативлять у цьому напрямку.

Наприклад, Хейлі Курфман, вчителька з Оклахоми, придбала білу сукню і вирішила її прикрасити, але не самотужки. Вона запропонувала своїм другокласникам, щоб вони розмалювали одяг у вільний час. В результаті вийшла яскрава композиція, на якій можна знайти веселку, сердечка, дерева, метеликів та пташок, які комплексно виглядають як дизайнерська оздоблена оригінальна річ.


А от вчителька Кассі Стівенс з  Нешвілла, штат Теннессі, має цікаве хобі – власноруч шиє нестандартні образи, які є оригінальним доповненням до її уроків мистецтва, які вона викладає у початковій школі. Це як аксесуари, так і базовий та верхній яскравий одяг.

Як бачимо, педагогині своїм яскравим прикладом показують, що модна естетика – це також емоційна складова, це те, що виокремлює з рамок заангажованого уявлення про вчителя, якого сприймають як звичайного офісного працівника. Цікавий образ – це не лише новітній підхід до своєї роботи як до мистецтва, а ще й налагоджування комунікаційного зв'язку. Учні у такий спосіб краще сприймають вчителя як друга.

Дорогі вчителі, можливо, цей матеріал надихне й вас на власні творчі колаборації в гардеробі.

«Всеосвіта» підготувала для вас підбірку неординарних образів:

Чи приміряли б на себе одну із запропонованих ідей після карантину? Поекспериментували б у такий спосіб? Діліться у коментарях.