8 травня 2023 о 14:30
4 0

Книжкові новинки для дітей, які відкриють для них цілий світ

Звичка читати, прищеплена змалечку, формує у дитини цікавість до здобуття знань і самостійного пошуку відповідей на питання, які виникатимуть протягом життя.

Кожна прочитана книга — ще одна цеглинка у майбутнє наших дітей.

Тож варто зберегти добірку цікавих пізнавальних книжок, що видані українською для дітей.

«Історії про життя 50 українців та українок»

Ця книжка познайомить читачів із видатними українцями, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої держави, науки та мистецтва.

Історія кожного з них цікава й унікальна: чиясь надихає, чиясь змушує замислитися, чиясь відверто засмучує. Це книжка, з якої можна почати знайомство з українськими постатями, але на якій точно не слід зупинятися, адже поза нею лишилися сотні імен.

Замовити книгу можна за посиланням.

«Усе починається з насіння... Як росте їжа»

Ця книга розкаже дитині про те, як зростають найпопулярніші фрукти та овочі й яких змін зазнають, перш ніж потрапити до нашого столу у вигляді відомих продуктів. Що росте на лозі, а що на кущі? І найголовніше — звідки взявся шоколад?! Відповіді на ці питання дитина знайде, прочитавши книгу.

Замовити видання можна за посиланням.

«Велика ілюстрована книга про природу»

Сторінки цієї книги насичені зображеннями дикої природи. Вона розповідає про птахів, звірів, комах та рослини, яких можна побачити біля річки, на полях чи будь-де.

Завдяки яскравим ілюстраціям нові знання малюку даватимуться легко. Дітям сподобається переглядати малюнки вдома, а потім знаходити побачене на прогулянках.

Замовити книгу можна за посиланням.

«За кожною видатною жінкою стоїть видатна котяча особистість»

У цій книзі понад 30 історій жінок, які змінили хід історії спільно з котами й кицями.

Науковці, письменниці, доброчинниці — жінки усіляких знань любили своїх пухнастих друзів так, що ті ставали для них натхненниками та були підтримкою.

Книга буде цікава дівчаткам-підліткам від 12 років.

Замовити книгу можна за посиланням.

«Найвища вежа, найменша зоря»

Наскільки великими були динозаври, порівняно з єгипетськими пірамідами? Може птах літати швидше за літак? Скільки років Усесвіту? Це лише кілька запитань, на які дасть відповідь ця неймовірна енциклопедія порівнянь, неймовірна енциклопедія порівнянь, ілюстрована видатним художником Пейджем Тсоу.

Книга з ефектом зістареного паперу. Плями на форзаці — не брак, а задумка авторів. Це не плями, а сліди часу, адже саме такі видання могли бути в руках дослідників і мандрівників минулих століть.

Замовити книгу можна за посиланням.

Фотоматеріали: chytay.in.ua