Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація вступників для участі в Національному мультипредметному тесті (НМТ).
Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти (УЦЯО).
УЦЯО зазначає, що реєстрація для участі в цьогорічному НМТ триватиме місяць — до 3 травня.
Реєстрацію абітурієнтів на НМТ забезпечено у безпаперовій формі.
Для реєстрації потенційний вступник/вступниця має за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет і виконати в ньому низку дій.
Нагадаємо, цьогоріч 30-40% студентів навчатимуться за державним замовленням. Серед бюджетних місць близько 15-20% місць віддадуть пільговим категоріям. Зокрема, діти захисників навчатимуться на держбюджеті. Окрім того, МОН збільшило державне замовлення на ІТ-спеціальності та на інженерні спеціальності, електротехніку, фізику, хімію, будівництво, архітектуру.
Користувач:
Нікішина Тетяна Олександрівна