Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
7 грудня 2022 о 18:14
4 0

Сертифікація вчителів: учасники отримали сертифікати

Понад тисяча вчителів 1-4 класів пройшли сертифікацію.

Сьогодні, 7 грудня 2022 року, в кабінетах учасників сертифікації (вкладка «Сертифікат») розміщено сертифікати про успішне проходження сертифікації педагогічних працівників.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Цьогоріч успішно пройшли сертифікацію та отримали сертифікат 1171 учитель 1–4 класів.

Зауважуємо, що підтвердженням видачі сертифіката є наявність відповідної інформації в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), яку Український центр оцінювання якості освіти 8 грудня 2022 року передає до ЄДЕБО, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, педагог, який успішно пройшов сертифікацію, має отримувати щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката, тобто протягом трьох років. Окрім того, успішне проходження сертифікації також має зараховуватись як проходження чергової або позачергової атестації.