29 вересня — роковини масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр. Це одне з найвідоміших місць свідків нацистських злочинів.
29 вересня 1941 року в окупованому гітлерівцями Києві в урочищі Бабин Яр есесівці розстріляли майже все єврейське населення міста — понад 50 тисяч чоловіків, жінок і дітей. А за два роки окупації кількість жертв в урочищі досягла 100 тисяч людей.
Нацисти примушували людей роздягатися, відбирали особисті речі, потім кийками гнали до краю яру, де на протилежному боці сиділи кулеметники.
Нині справу нацистів продовжують російські окупанти, так само вбиваючи мирне населення на тимчасово окупованих територіях. «русский мир» обстрілами та бомбардуваннями вщент руйнує українські міста та селища, залишаючи після себе братські могили, закатованих, скалічених і зґвалтованих людей.
Увечері 1 березня цього року російські окупаційні війська вгатили по телевежі у Києві. російська ракета при обстрілі телевежі потрапила на територію меморіального комплексу Бабин Яр. Під час рашистського обстрілу загинули п'ятеро перехожих.
Здавалося б, цей жах залишився назавжди у минулому. Але через 81 рік в Україні, в центрі Європи, це знову повторилося. Розстріли, масові поховання. Ті, хто влаштовував геноцид 1941-го, і ті, хто влаштовує геноцид 2022-го, — однакові злочинці, яким дорога лише до міжнародного трибуналу, — сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
Нагадаємо, москва знову маніакально розмахує ядерною дубиною: американські експерти не виключають, що росія може здійснити демонстраційний вибух атомної бомби або нанести ядерний удар по території України. «Всеосвіта» підготувала поради, як діяти у випадку найгіршого розвитку ситуації.