На Одещині дівчинка зібрала 31 тисячу гривень на потреби Збройних сил України, які передала благодійному фонду Сергія Притули.
Про це повідомляє Суспільне.
10-річна Катерина Кутинець із міста Южне на Одещині, шоб зібрати кошти для військових, пропонувала зіграти людям із нею у гру під назвою «Вікторина навпаки» і перевірити її знання з географії.
За кожну правильну відповідь юна волонтерка отримувала винагороду. Таким чином їй вдалось зібрати 31 тисячу гривень, яку вона передала до благодійного фонду, який опікується потребами українських захисників у боротьбі проти російської агресії.
Окрім того, з Сергієм Притулою дівчинка також зіграла у гру.

Наступна мета дівчинки — зібрати 50 тисяч гривень для спільної перемоги України.
Таке відчуття… У мене немає просто слів. Я не знаю як це описати. У мене є картки з грою «хронологія». Думаю, буду вчити довго. Але, коли вивчу, я повдосконалюю ще географію і буде повернення цієї гри. Наступна мета — 50 тисяч, — поділилася мрією волонтерка.
Нагадаємо, українські вчителі звикли виховувати дітей власним прикладом. 33-річний вчитель фізкультури Іван Гавриль із Закарпаття за пів року зібрав понад мільйон гривень на потреби нашої армії.
Україна — це на дім, а того, хто обороняє власний дім, перемогти неможливо.
Разом — до перемоги! Слава Україні!
Фотоматеріали: suspilne.media
Користувач:
Нікішина Тетяна Олександрівна