До поліції Києва із заявою звернувся чоловік, який розповів, що його неповнолітню доньку побили однокласниці.
Про це повідомили в поліції Києва.
Відомо, шо правоохоронці Дарницького управління поліції одразу зареєстрували подію та розпочали перевірку. Згодом вони виявили у мережі Інтернет відео інциденту, що дало змогу кваліфікувати дії зловмисниць за ч. 2 ст. 296 ККУ — хуліганство, вчинене групою осіб.
Під час досудового розслідування поліцейські встановили учасниць «конфлікту» та з’ясували, що усі троє навчаються в одному закладі освіти. Відомо, що напередодні бійки між дівчатами виникали словесні конфлікти. Під час з’ясування відносин дві подруги принижували та цькували однокласницю, штовхали її, після чого бризнули в обличчя газовим балончиком і жорстоко побили, завдаючи ударів руками і ногами переважно по голові.

Удари наносилися що було духу. Після цього агресивні підлітки тягали беззахисну дівчину за волосся по землі. Під час цього «друзі» цих дівчат спостерігали за жорстоким знущанням і не зупиняли процес.
Наприкінці, коли підлітки почали просто вбивати голову дівчини у землю, втрутився один із хлопців і не дав завдати удар, який міг стати фатальним для дівчини.
За фактом хуліганських дій, вчинених 16-річними дівчатами, слідчі за погодженням із окружною прокуратурою готують матеріали для повідомлення їм про підозру. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років. Триває досудове розслідування, — йдеться у повідомленні поліції Києва.
Зауважимо, що свідками побиттям були не лише підлітки, а й випадкові перехожі, які вирішили не втручатися у «конфлікт». Закликаємо усіх у жодному разі не ігнорувати подібні випадки та зробили все, аби зупинити подібні розправи, або викликати правоохоронців.
Нагадаємо, серед терапевтів панує думка, що у сучасних дітей знизилися здібності до навчання. Психологи радять змінити власні підходи до виховання, поки це не стало критичним для майбутнього дитини. Батькам варто пам'ятати, що успішні батьки — не означає успішні діти, та навпаки.
Фотоматеріали: facebook.com/UA.KyivPolice/posts/
Користувач:
Нікішина Тетяна Олександрівна