У школах можуть запровадити навчання у кілька змін, якщо в їхніх укриттях бракуватиме місця для всіх учнів.
Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі «Єдиного телемарафону».
Якщо в бомбосховищі чи укритті не вистачає місця на всіх учасників освітнього процесу, є рекомендація щодо розділення освітнього процесу на декілька змін — дві зміни, наприклад, — сказав міністр.
Також Шкарлет додав, що Міносвіти рекомендуватиме змішане навчання, де деякі дисципліни будуть вивчатися онлайн, деякі дисципліни — офлайн, у тому числі застосовуючи змінність освітнього процесу.
Ми маємо забезпечити виключно безпечні умови для навчання, — наголосив очільник міністерства.
Нагадаємо, сьогодні, 4 липня, о четвертій ранку російські загарбники завдали підступного ракетного удару по Харкову, прицільно вгативши ракетним пострілом у школу.
Як відомо, заняття у закладах освіти заплановано розпочати 1 вересня переважно в офлайн-режимі за умови безпечної ситуації в регіоні. Працювати будуть тільки ті освітні установи, де є укриття.