3 червня 2022 о 10:53
2 0

Російські окупанти вбили 261 дитину — Офіс генпрокурора

З початку повномасштабної війни рашистські окупанти поранили 463 дитини.

В Україні з 24 лютого та станом на 3 червня 2022 року через злочинні дії російських окупантів загинула 261 дитина.

Про це повідомила прессслужба Офісу генпрокурора України.

На щастя, минулої доби, 2 червня, ніхто з українських дітей не загинув. Але, на жаль, троє дітей отримали поранення (всі на Донеччині). Усього з початку війни російські окупанти поранили 463 дитини.

Найбільше дітей під час війни постраждало у Донецькій (187), Київській (116), Харківській (112), Чернігівській (68), Луганській (52) і Херсонській (52) областях.

Під час фіксації військових злочинів окупантів стало відомо, що в Маріуполі поранено три дитини.

Нагадаємо, раніше радник-уповноважена президента з прав дітей та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук наголосила, що росія порушує усі права українських дітей. Дії окупантів є доказом геноциду українських дітей.

Як відомо, учора пізно ввечері російські окупанти обстріляли з артилерії декілька населених пунтів у Дніпропетровській області.

Поранені двоє дітей та їхня матір, повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Валентин Резніченко.

Рашисти обстріляли з артилерії Зеленодольську громаду. Прицільно кілька разів ударили по Мар'янському.

Цілеспрямовано нищили населений пункт. Повністю зруйновані два будинки, ще кілька пошкоджені. Виведений з ладу газопровід та електромережі, — йдеться у повідомленні.

Фотоматеріали: / EPA / UPG