Віримо, що подарунки за хороші оцінки заохотять школярів до навчання, – зазначають у «Моя книжкова полиця».
Школярам для гарного та продуктивного навчання потрібен стимул. Комусь батьки платять кошти за добрі оцінки, комусь інші винагороди, а «Моя книжкова полиця» зробила заохочення для школярів, які полюбляють читати книги за горнятком какао.
Повідомляється, що ініціатива працюватиме за наступними правилами:
У книгарні-кав’ярні наголошують, що подарунок можна отримати лише за одну дванадцятку за тиждень і лише протягом тижня з дня оцінки. Тобто, якщо школяр отримав дванадцятку в понеділок, то наступного понеділка за неї вже не можна буде отримати подарунок.
Тож отримані дванадцятки будуть рахуватися також починаючи від 3 лютого.
У Києві книгарні-кав’ярні «Моя Книжкова Полиця» розташовані за адресами: вулиця Пушкінська, 7; вулиця Срібнокільська, 1а; Русанівська набережна, 4.
Читайте також: Як виховувати доньку : 5 цінних порад для турботливих батьків
Джерело: https://vse.ee/brk
Користувач:
Колодяжна Поліна Сергіївна