Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

10 грудня 2019 о 15:00
0 0

Оцінювання ЗНО-2021 з математики матиме два рівні

Програма визначає компетентності, якими має володіти випускник ланки загальної середньої освіти, щоб успішно скласти тест з математики.

Міністерство освіти і науки затвердило нову програму зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Відповідний наказ підписала міністерка освіти і науки Ганна #Новосад.

Документом визначено, що нова програма застосовуватиметься з 2021 року. Зокрема, під час розроблення і укладення тестів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики Український центр оцінювання якості освіти має забезпечити відповідність тестових завдань змісту нової програми.

Програма охоплює декілька розділів з алгебри і початків аналізів, а також з геометрії та визначає компетентності, якими має володіти випускник ланки загальної середньої освіти, щоб успішно скласти тест з математики.

З 2021 року оцінювання з математики буде дворівневим.

Випускники складатимуть тести:

  • рівня стандарту, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на рівні стандарту;
  • рівня стандарту та профільного рівня, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на профільному рівні.

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту, отримають тільки оцінку за шкалою 1-12 балів.

Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання усіх завдань отримають оцінку за шкалою 1-12 балів і 100-200 балів за рейтинговою шкалою.

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати #ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть завдання обох рівнів.

Метою проведення ЗНО є оцінка ступеня підготовленості учасників тестування для проведення конкурсного відбору до закладів вищої освіти.

Ознайомитись з детальною програмою ЗНО з математики можна тут:


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – «Тренажер ЗНО» від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час.

Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завдяки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

На які тести ЗНО-2020 виділять 180 хвилин, а на які – лише 150 хвилин

ЗНО-2020: завдання та графік проведення

Пробне ЗНО-2020: що, де, коли

Джерело: НУШ, УЦОЯО