Є один звіт, які мають подавати ВНЗ, – пише Дмитро Олександрович. – Це така довжелезна форма, яка може займати до 15 сторінок. Отже, стежте уважно.
1. Співробітник ВНЗ заходить в програму, яка належить Міністерству освіти, і виводить звідти дані.
2. Вручну передруковує ці дані в величезну форму Держстату.
3. Відправляє ці дані в Держстат (часто в папері звичайною поштою).
4. Співробітники Держстату отримують ці дані і вручну забивають їх в свою систему.
5. І тут найвеселіше. Держстат передає ці дані знову до Міністерства освіти.Таким чином, великий масив інформації вивантажується з системи Міністерства освіти, робить велике коло, кілька разів вноситься вручну і надсилається поштою, щоб знову прийти у Міністерство освіти!
Ось така бюрократія: безглузда і безпощадна, – робить висновок очільник секретаріату уряду.
Читайте також: Олексій Гончарук: розпочато впровадження високошвидкісного мобільного інтернету в сільські школи
Джерело, фото: fb-сторінка Дмитра Дубілета
Користувач:
Кочевих Олег Олександрович