29 листопада 2019 о 15:12
0 0

Під час уроків забороняється проводити платні заходи

У київських школах додаткові освітні послуги надаватимуться виключно після завершення занять.

Київський освітній департамент заборонив проводити платні заходи у приміщеннях шкіл під час уроків.

Про це йдеться у наказі № 243 від 22 листопада, як офіційно повідомили на сторінці департаменту у Фейсбуці.

Звертаємо увагу, що додаткові освітні послуги в школах можуть надаватися виключно після завершення навчальних занять, а в садочках – після завершення освітнього процесу згідно з режимом. Наголошуємо на недопустимості проведення платних заходів під час освітнього процесу, – йдеться у повідомленні.

Переглянути наказ ви можете тут:

Джерело: НУШ