Київський освітній департамент заборонив проводити платні заходи у приміщеннях шкіл під час уроків.
Про це йдеться у наказі № 243 від 22 листопада, як офіційно повідомили на сторінці департаменту у Фейсбуці.
Звертаємо увагу, що додаткові освітні послуги в школах можуть надаватися виключно після завершення навчальних занять, а в садочках – після завершення освітнього процесу згідно з режимом. Наголошуємо на недопустимості проведення платних заходів під час освітнього процесу, – йдеться у повідомленні.
Переглянути наказ ви можете тут:
Джерело: НУШ
Користувач:
Кремзель Дарія Андріївна