Я вважаю, що певна інформгігієна є надважливою компетентністю, якою має володіти кожен, незалежно від віку, – зазначила пані міністерка. – Починати зі школи працювати над медіаграмотністю дуже важливо, і ми це зараз вплітаємо під час розробки Державного стандарту базової освіти і також будемо прописувати через освітні програми.
За словами очільниці МОН, Держстандарт 5-9 класів Нової Української Школи планують презентувати громадськості в березні 2020 року.
З 2022 року у нас іде перший 5-й клас [НУШ], який буде навчатися за новим стандартом і де буде ця компетентність [медіаграмотність, інформаційна гігієна], – додала Ганна Ігорівна.
Читайте також: Президент вимагає негайно погасити заборгованість по зарплатні перед освітянами
Джерело: 112.ua. Фото: УНІАН
Користувач:
Кочевих Олег Олександрович